blank
lt.wikipedia.org, J. Sedols nuotr.

„Viliamės šventėje pamatyti Rokiškio žmones. Jūsų – kaimynų – dalyvavimas birželio 26 d. labai laukiamas ir reikalingas. Tai ne tik kaimyniškas pabuvimas kartu, bet ir tolimesnių prasmingų projektų atsiradimo pradžia“, – teigia jubiliejaus organizatoriai.

Iš Rokiškio į šventę žada vykti rajono vadovai. Mišiose pakviestas giedoti Rokiškio kultūros centro moterų choras. „Tai nėra galutinis planas, važiuosime apsidairyti, ar choras tils, kaip suderinti kalbą, kuria bus aukojamos šv. Mišios ir t. t.“, – sakė rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Irena Matelienė.

„Kurmenės dvaras priklausė grafams Komarovskiams. Jie Rokiškio rajone valdė Kavoliškio, Ratkūnų, Panemunėlio dvarus, Biržų krašte – Gikonių, Roviškio, Pabiržės, Skrebiškio. Į šventę laukiama atvykstant Komarovskių palikuonių“, – I. Matelienė. Ji taip pat pasakojo, kad Kurmenės dvarą kartu su bažnyčia ir parku tvarko Romos Katalikų Bažnyčios kunigas Andrejs Mediņš, Afganistano karo veteranas, atkūręs ir seną apleistą Bruknos dvarą bei įkūręs jame sveikstančių priklausomų žmonių bendruomenės namus.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments