Priminsime, kad balsuodama mėnesį visa Lietuva rinko geriausius mokytojus iš įvairių sričių. Surinkęs daugiau nei trylika tūkstančių balsų, tarp geriausių Lietuvos mokytojų išrinktas Kamajų Antano Strazdo gimnazijos matematikas Arvydas Uldinskas. Apdovanojimas jam buvo įteiktas gimnazijoje, nes Vytauto didžiojo universitete vykusiuose apdovanojimuose A. Uldinskas nedalyvavo – tuo metu stažavosi Austrijoje. O grįžusiam jam gimnazijos bendruomenė surengė atskirą pagerbimą.

– Ne kartą esate rinktas geriausiu, metų mokytoju, apdovanotas daugybe gražių žodžių ir komplimentų. Ką Jums reiškia geriausio mokytojo titulas? Ką tai keičia gyvenime?

– Malonu skaityti komentarus. Jauti, kad esi reikalingas mokiniams ir jų tėvams. Esu Jiems labai dėkingas, kad galiu mokyti Jų vaikus. Tai pats didžiausias įvertinimas. O titulai gyvenime nieko nekeičia.

– Kodėl matematika? Toks sunkus, rodos, mokslas.

– Kodėl matematika? Pats ne kartą apie tai galvojau. Gal, kad Mama buvo matematikos mokytoja. Turėjau labai gerą pavyzdį, kas yra geras mokytojas. Gal, kad giminėje mokytojai tik matematikai.

– Kokią turit stebuklingą lazdelę, kad išmokote net visiškai nesusigaudančius. Girdėjau sakant, „kai Uldinskas išaiškina, viskas tampa aišku ir paprasta?“

– Jokios lazdelės neturiu, svarbiausia, kad mokiniai tavim tikėtų. Ir jais reikia tikėti.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: