Į naujausią Rokiškio liaudies teatro spektaklį „(ne)Patenkintų mergelių pakalbėjimai“ žada atvykti teksto autorė – lietuvių poezijos dyva Agnė Žagrakalytė. Rokiškio liaudies teatro archyvo nuotr.

Oficialumų nelaukiama

Spektaklyje pažadėjo dalyvauti ir jo tekstų autorė poetė Agnė Žagrakalytė, specialiai atvykstanti iš Briuselio, kur šiuo metu gyvena ir kuria. „Oficialaus jos kūrybos vakaro po spektaklio nebus, bet su neoficialiu gali visaip atsitikti. Mūsų aktorės Agnei tikrai turės visokių klausimų. Kitą dieną, t. y. sausio 19-ąją, spektaklį galės pamatyti Užpalių (Utenos r.) žiūrovai“, – sakė jo režisierius Eligijus Daugnora.

Muzikos pasiklausyti  

Teatralų laukia ir dar vienas įdomus įvykis. „Artėjančioms Užgavėnėms skirsime vasario 1 d. Rokiškio kultūros centro didžiojoje salėje vaidinsime „Varnalėšas“. Spektaklis senesnis, jau gal pora metų Rokiškio žiūrovui nerodytas, tad turėtų rastis nemačiusiųjų ar norinčiųjų prisiminti“, – sakė režisierius. Jo žodžiais, spektaklis įdomus tuo, kad dažniausiai vaidinamas su gyva muzika, kurią randame vaidinimo vietoje. „Įvairiose salėse bei klojimuose mums jau talkino ir vaikų folkloro ansamblis „Bitula“, dainavęs per premjerą, ir dzūkių moterų folkloro ansamblis, ir žemaičių kapela iš Kretingos, ir kaimo muzikantai, ir kiti įvairūs kolektyvai. Šiuo kartu vaidinsime su Kriaunų kaimo kapela, tad kviečiame į spektaklį ne tik vaidinimo pasižiūrėti, bet ir muzikos pasiklausyti“, – kalbėjo režisierius.

Jo teigimu, bendradarbiavimas su įvairiais muzikiniais kolektyvais darosi savotiška tradicija. „Miesto šventės Mažajai dainų šventei paruošėme kūrinį su „Vėtrungės“ choru, instrumentinis kolektyvas „Vivo dolce“ dalyvavo kuriant muziką spektakliui „Aš tave užmiršau“. Tikimės tokias kūrybingas tradicijas tęsti. Nors kai kurie aktoriai burba apie mano asmeninę nemeilę muzikai spektaklyje“, – kalba E. Daugnora.

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie