Gimtasis Rokiškis Aktualijos Abiturientai laikė anglų kalbos egzaminą

Abiturientai laikė anglų kalbos egzaminą

Šeštadienį abiturientai laikė valstybinį anglų kalbos egzaminą. Tai antroji egzamino dalis. Ji sudaryta iš rašymo, skaitymo ir klausymo dalių. Pirmąją dalį – kalbėjimo – dvyliktokai laikė balandžio mėnesį.

476
0

Praėjo sklandžiai

Rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rita Elmonienė  sakė, jog šį egzaminą mūsų rajone laikė 206 kandidatai, jis yra vienas iš populiariausių pasirenkamųjų egzaminų. „Viskas praėjo sklandžiai. Kitas valstybinis brandos egzaminas – chemijos – vyks gegužės 28 d.“ – sakė pavaduotoja.

„Anglų egzaminas nebuvo nei lengvas, nei sunkus. Jame atsispindi ilgas metų darbas. Jei praktikuojiesi, gebi laisvai kalbėti užsienio kalba – tai didžiausias laimėjimas. Tad šiuo atveju išlaikyti gerai – lengva, tačiau visiems taškams surinkti reikia tiek sėkmės, tiek maksimalus darbo“, – sakė abiturientė Domilė Kirstukaitė.
Abiturientams reikėjo rašyti: laišką asmeniui, dėsčiusiam paskaitą, ir pakviesti jį atvykti į savo mokyklą ir pasvarstymus apie tikro bendravimo praradimą, kad bendraujama tik mobiliaisiais telefonais ir internetu.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments