Policijos pareigūnė Enrika Pavilonienė mažiesiems dviratininkams priminė Kelių eismo taisykles. „Ąžuoliuko“ mokyklos-darželio nuotr.

Moksleivių užimtumas – opi problema, kelianti nerimą ir mokinių tėvams, ir mokytojams. Užklasinei veiklai, vasaros stovykloms ir mokinių ugdymui skiriamas vis didesnis dėmesys. Štai mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai pasibaigus mokslo metams nestokoja veiklų. Birželio 5–9 d. ugdymo įstaiga organizavo „Keliaujančią stovyklą“.

Prioritetas kūrybinei laisvei

Kam nepatinka keliauti? Pirmieji žygiai nebūtinai turi būti tolimi, tačiau gali suteikti daug gerų įspūdžių ir neišdildomų nuotykių. „Ąžuoliuko“ jaunųjų keliautojų stovykla prasidėjo interaktyviu programos pristatymu. Su entuziazmu mokiniai įsitraukė į kūrybines dirbtuves – ėmėsi kurti lankytinų vietų žemėlapį. „Pačių kurtas žemėlapis skatina pažinti kraštą, lavina vaizduotę ir gilina geografijos žinias“, – pasakojo mokyklos-darželio direktorė Romualda Cegelskienė. Kaip ir kiekvienoje šeimoje, klasėje ar būrelyje, stovykloje galioja taisyklės. „Nors bendros normos išlieka tos pačios, kiekviena klasė kūrė savas taisykles, kaip bendrauti stovykloje“, – pridūrė direktorė.

Daugiau ketvirtadienio „Gimtajame…“

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie