Kvepalų pasirinkimas ir gyvenimo etapas

Kvepalų pasirinkimui įtakos turi ir amžius. Pasak socialinių ir kultūrinių reiškinių tyrinėtojų, brandžios moterys noriai grįžta prie savo jaunystės kvapų… o kartu ir su ja susijusių prisiminimų. Tačiau 26-35 metų moterys keičia kvepalus pagal pokyčius gyvenime. Kvapo pasirinkimai yra glaudžiai susiję su individualiu emociniu profiliu tam tikru gyvenimo etapu. Kvepalai daro įtaką emocijoms, tačiau emocijos taip pat turi įtakos renkantis kvapą.

Signatūrinis kvapas, t.y. kvepalų vizitinė kortelė

Kasdien naudojamų kvepalų kvapas taip pat yra svarbus mūsų asmeninio prekės ženklo elementas. Tiek moterys, tiek vyrai sąmoningai ieško šio unikalaus kvapo, netgi sukurto tik jiems. Tinkami kvepalai pavyzdžiui tokie, kaip Montale Intense Cafe yra skiriamasis ženklas ir būdas išreikšti save, pabrėžiant jūsų charakterį ir unikalų stilių. Tinkamai parinkus kvepalus taip pat siekiama sužadinti specifines priešingos lyties emocijas: smalsumą, troškimą, susižavėjimą. Kai kurie kvapai, tokie kaip vanilė, pipirai ar pačiuliai, šimtmečius buvo laikomi afrodiziakais. Be to, kvepalai suteikia patrauklumo jausmą, asmeninį komfortą ir didina savigarbą. Kvapas daugelio laikomas savotiška vizitine kortele ir neatsiejamu įvaizdžio elementu.

Kvapų įtaka savijautai

Aromaterapija yra seniausias ir žinomiausias teigiamo kvapų poveikio žmogaus emocijoms panaudojimas. Gydomųjų savybių turi tik eteriniai aliejai, tačiau net sintetiniai aromatai neabejotinai veikia nuotaiką. Citrusiniai kvapai skatina veiksmą ir suteikia energijos, jazminas atpalaiduoja ir ramina nervus, o cinamonas gerina koncentraciją. Kvepalai turi didžiulę įtaką mūsų savijautai. Dažnai tik truputis mėgstamo aromato gali pagerinti mūsų nuotaiką po sunkios dienos.

​Užs.R0113

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: