Spektaklio scena.
Spektaklio scena.

 Kovo 4-22 d.  vyks  XXVI Lietuvos profesionalių teatrų festivalis „Vaidiname žemdirbiams“. 

 

 

 

Kovo 4 d. 18 val. FESTIVALIO ATIDARYMAS
KAUNO VALSTYBINIS DRAMOS TEATRAS
Fridricho fon Šilerio “LAIMINGI”
Dviejų dalių drama. Trukmė – 2 val. Premjera – 2009 m. gruodžio 18 d. Režisierius – Artūras Areima. VAIDINA: Tomas Rinkūnas, Toma Vaškevičiūtė, Egidijus Stancikas, Daiva Stubraitė, Ričardas Vitkaitis, Henrikas Savickis, Daiva Rudokaitė, Kęstutis Povilaitis, Vilija Grigaitytė.
Kas atsakingas už mūsų laimę? Ką kaltinti – save ar “pasaulio tvarką”, jei jautiesi nelaimingas? Žmogus be meilės negali būti laimingas, o laimingas negali būti nemylėdamas – tai spektaklio pagrindinė mintis. Jame plėtojama meilės – kaip laimės, prasmės ir visumos – idėja. Pagrindinis konfliktas čia vyksta tarp dviejų pasaulių – politinio, kur vienintelė nenuginčijama vertybė yra poreikis būti galingam ir užimti aukštas pareigas, t.y. pragmatinės laimės sampratos, ir žmogaus orumo bei garbės pasaulio, kurį valdo humanistinės vertybės.
Veiksmas vyksta istorinėje epochoje, tačiau jo idėjos išlieka aktualios ir šiandieniniam žmogui. Režisieriaus interpretacijoje viena svarbiausių vertybių, išryškėjančių pjesėje, – tai atsakomybė už jausmą, parašytą ar ištartą žodį.

 

Kovo 5 d. 18 val. KLAIPĖDOS DRAMOS TEATRAS
Ivano Turgenevo “ĮNAMIS”
Dviejų dalių komedija. Trukmė – 2.10 val. Premjera – 2009 m. sausio 30 d. Režisierius – Arvydas Lebeliūnas. VAIDINA: Rimantas Pelakauskas, Igoris Reklaitis, Monika Vaičiulytė, Darius Meškauskas, Jūratė Jankauskaitė, Kazimieras Žvinklys, Česlovas Judeikis, Vaidas Jočys, Toma Gailiutė, Simona Šakinytė, Edvardas Brazys.
Lyrinė komedija apie gerus ir skriaudžiamus žmones, apie jų viltis ir nuoskaudas. Tai pjesė apie karalius, netikėtai pavirstančius juokdariais, ir apie juokdarius, pavirstančius karaliais. Kas nutinka žmogaus sieloje, kai jis, galutinai įvytas į kampą, staiga sumaištauja – iš visiškos nevilties, galutinai užguitas nuolatinių patyčių ir pažeminimų? Kaip reaguoja aplinkiniai, kai, užuot išvydę pažemintą auką, staiga su siaubu pamato baudėją ir patys pajunta kartų pažeminimo skonį? I.Turgenevo “Įnamis” – spektaklis, kuriame triumfuoja aktorinis teatras. Čia viskas paprasta, aišku, skaidru, kartais liūdna, kartais juokinga. Ir visada – gražu. Nes tai – klasika!

 

Kovo 6 d. 18 val. ŠIAULIŲ DRAMOS TEATRAS 
Marijos Lado “LABAI PAPRASTA ISTORIJA”
Dviejų dalių graudi komedija. Trukmė – 2.30 val. Premjera – 2007 m. vasario 17 d. Režisierius – Gytis Padegimas. VAIDINA: Monika Šaltenytė, Povilas Liubinas, Lina Bocytė, Silvija Povilaitytė, Vilija Paleckaitė, Olita Dautartaitė, Inga Norkutė, Danguolė Petraitytė, Dalius Jančiauskas, Aurimas Žvinys, Aurimas Pintulis, Juozas Bindokas, Juozas Žibūda, Teresė Maliukevičiūtė, Irena Liutikaitė, Sigitas Jakubauskas.
Tradicinė ūkininko šeima, kaimynas, kaimyno sūnus ir… gyvuliai. Gyvuliai pranašesni savo naivia ištikimybe, sugebėjimu užjausti, aukotis ir mylėti. Žmonių pasaulis atspindėtas per kasdienybe virtusias ydas. Jos būdingos ne vien gyvenimo vėtytiems – ir simpatingi, vienas kitą mylintys jaunuoliai neranda nei jėgų, nei ryžto apginti savo meilę. Vienintelė išimtis – visų, netgi sūnaus niekinamas girtuoklėlis.

 

Kovo 7 d. 18 val. TEATRAS “ATVIRAS RATAS”
Justo Tertelio “SUDIE, IDIOTAI!”
Antidetektyvas. Trukmė – 1.20 val. Premjera – 2009 m. lapkričio 7 d. Režisierius – Aidas Giniotis. VAIDINA: Vladas Bagdonas, Aidas Giniotis, Aldona Vilutytė, Ainis Storpirštis, Ieva Stundžytė, Benita Vasauskaitė, Vesta Šumilovaitė, Justas Tertelis, Giedrius Kiela.
Kas jungia, o gal skiria “labas” ir “sudie”? Kas yra idiotai? O kas yra ne idiotai? Ar yra tiltai tarp žmonių, ar jie jau sugriuvę? Ir apskritai, ar šiandien dar ką nors stebina laikraštyje pasirodžiusi žinutė “Dingo žmogus”? Ar galima atsakymus į šiuos ir kitus klausimus rasti, bandant prisiminti ir suvokti savo bei kitų praeitį šešių tardymo komisijos narių apsuptyje?

 

Kovo 8 d. 18 val. TEATRAS “UTOPIA”. DEKALOGAS
Tragikomedija. Trukmė – 2.30 val. Premjera – 2008 m. lapkričio 14 d. Režisierius – Gintaras Varnas. Audronio Liugos ir Gintaro Varno dramaturgija. VAIDINA: Eglė Špokaitė, Emilija Latėnaitė – Beliauskienė, Elzė Gudavičiūtė, Vidas Bareikis, Dovydas Stončius, Marius Repšys, Ainis Storpirštis, Vainius Sodeika.
Dešimties Dievo įsakymų kodeksas nėra vien sausas, rašytinis moralinių normų rinkinys. Būtent ši realiai ir įvairiais pavidalais kiekviename žingsnyje sutinkama gyvenimo praktika nulemia ypatingą spektaklio formą ir atmosferą. Skaudūs “Dekalogo” veikėjų susidūrimai su prarasto Dievo apraiškomis mūsų dienų Lietuvoje. Aktorių veikėjai kalba šnekamąja kalba, kartais gatvės slengu: tačiau už “žemojo” šnekamosios kalbos stiliaus slypinti poezija ir filosofinis lygmuo – lengvai atpažįstamas ir suprantamas dabartinei kartai.

 

Kovo 9 d. 10 ir 12 val. KAUNO VALSTYBINIS LĖLIŲ TEATRAS
Leprens de Bomono pasakos motyvais “UŽBURTOS PILIES PASLAPTIS”
Trukmė – 55 min. Premjera – 2009 m. vasario 21 d. Autorius ir režisierius – Olegas Žiugžda. Dailininkas – Valerijus Račkovskis. VAIDINA: Virginija Šimkevičiūtė, Andrius Žiurauskas, Laima Rupšytė, Jolita Ross, Rasa Bartninkaitė, Valdis Aleksaitis.
Seniai seniai nuostabioje pilyje gyveno Gražuolis Princas… Kartą Galinga Burtininkė, pavergta Princo grožio, dovanojo jam rožę… Kartu su gėle ji atidavė ir savo širdį… Žiauruolis! Kaip jis juokėsi… Ir vos tiktai ėmė trypti raudoną žiedą… gražusis veidas ėmė keistis… Dailūs Princo bruožai akimirksniu tapo šlykščiu, bjauriu, atstumiančiu snukiu. Kai laiko ratas, suskaičiavęs beveik tris šimtus metų, apsisuko, vieną gūdų rudens vakarą į Pabaisos pilies vartus kažkas pasibeldė…

 

Kovo 10 d. 18 val. OSKARO KORŠUNOVO VILNIAUS MIESTO TEATRAS.
Pagal Antono Čechovo pjeses “Dėdė Vania” ir “Miškinis” “DĖDĖ VANIA”
Trukmė – 3 val. Premjera – 2009 m. balandžio 7 d. Režisierius – Erikas Lacascade (Prancūzija). VAIDINA: Vaidotas Martinaitis, Rasa Samuolytė, Dainius Gavenonis, Airida Gintautaitė, Gediminas Girdvainis, Arvydas Dapšys, Irina Lavrinovič, Tomas Rinkūnas, Aurelija Tamulytė, Paulius Tamolė, Jonas Verseckas.
“Ar mane traukia tvankaus šeimyninio mikrokosmoso paveikslas? O gal pusiau inteligentiškos, pusiau kaimiškos skęstančios buržuazijos portretas? Ar tos raudos ir dejonės dėl prabėgusios jaunystės ar be vilties užsimezgančios meilės istorijos? Sugniuždytas Vania, sužlugęs gyvenimas – daugybė gyvenimų… Žodžių ir jausmų stiprumas, personažų reiklumas jų pačių atžvilgiu? Jų nesugebėjimas veikti? Mūsų nesugebėjimas? Jų pasidavimas? O gal mūsų?” – į pjesės kvietimą klausimais atsako režisierius Erikas Lacascade.

 

Kovo 12 d. 12 ir 14 val. VILNIAUS TEATRAS “LĖLĖ”
Pagal Vladimiro Odojevskio pasaką “Miestelis tabokinėje” MUZIKINĖ DĖŽUTĖ
Pjesės autorė – Nijolė Indriūnaitė. Trukmė – 40 min. Premjera – 2005 m. sausio 8 d. Režisierė ir dailininkė – Julija Skuratova. Režisierius pedagogas – Rimas Driežis. VAIDINA: Almira Grybauskaitė, Irmantas Jankaitis, Deivis Sarapinas.
Tėvai, žinoma, labai užsiėmę: Mama nesitraukia nuo siuvamosios, Tėtis – nuo rašomosios mašinėlės. Mažas, dviratuką minantis Berniukas pasiilgo šilumos ir dėmesio. Jis palieka darbuose paskendusius ir nuolat besibarančius tėvus ir leidžiasi į kelionę muzikinės dėžutės labirintais, nusprendęs išsiaiškinti, kas dėl visko kaltas.

 

Kovo 12 d. 18 val. VILNIAUS TEATRAS “LĖLĖ”
Pagal Vlado Šimkaus eiles “GELEŽIS IR SIDABRAS”
Monospektaklis. Trukmė – 1.30 val. Premjera – 2009 m. vasario 20 d. Inscenizacijos autorius, režisierius – Rolandas Kazlas. VAIDINA Rolandas Kazlas.
Atviras pokalbis su savim ir žiūrovais apie pasirinkimą. Ir kartu – kvietimas. Tarp subirusių durklų, krūvos geležies, šaltų betonų, pilkos kasdienybės ir buhalteriškai suskaičiuotos buities ieškoti, atrasti ir pajausti paslaptingą, silpną sidabro šviesą. Kovoti už tas retas sidabrines minutes. Kartais kovojama einant į potekstę, į tylą…

Kovo 13 d. 18 val. LIETUVOS RUSŲ DRAMOS TEATRAS

Pagal Martos Tikkanen romaną “Raudonkepuraitė” “BĖGANTI SU VILKAIS”
Trukmė – 1.15 val. Premjera – 2009 m. vasario 12 d. Režisierė – Laima Adomaitienė. Choreografė Ina Petrakova. Lietuvos rusų dramos teatro, Telšių Žemaitės dramos teatro jaunimo studijos “Aglija” ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bendras projektas. VAIDINA: Ina Petrakova, Indrė Mickevičiūtė, Goda Žukauskaitė, Ieva Andrejevaitė, Natalija Janičkina, Dovilė Karaliūtė, Gabrielė Malinauskaitė, Adelė Teresiūtė (LMTA studentės), Aleksandra Metalnikova, Jonas Rimeika, Karolis Mika, Martynas Levickas, Julius Paškevičius, Tadas Montrimas, Dainius Jankauskas, Valentinas Novopolskis.
“Mus tebepersekioja žinoma mergaitės istorija su laiminga pabaiga, nors išlepusiems serialų žiūrovams smalsu būtų pažiūrėti Vilko egzekucijos sceną. Todėl sąmoningai pakeitėme romano pavadinimą. Be to, šis spektaklis skirtas ne vaikams. Anot Martos Tikkanen, visos moterys – Raudonkepuraitės, vyrai – Vilkai. Kiekvienai teko tai patirti. Vyras kaip vilkas nori ginti Ją, globoti, savintis ir bausti. Spektaklyje viskas aštriau: kova už būvį, kova už meilę”, – teigia režisierė Laima Adomaitienė.

 

Kovo 14 d. 18 val. LIETUVOS NACIONALINIS DRAMOS TEATRAS.
Tomo Bernardo “PASAULIO GERINTOJAS”
Dviejų dalių tragikomedija. Trukmė – 2 val. Premjera – 2009 m. balandžio 18 d. Režisierius – Valentinas Masalskis. VAIDINA: Valentinas Masalskis, Eglė Gabrėnaitė, Titas Varnas, Arūnas Vozbutas, Remigijus Bučius, Šarūnas Puidokas.
Ką mes garbiname, kas yra “elitas”, stabai, kuriuos esame įpratę šlovinti? Žmogus imasi užduoties, kurios negali įvykdyti, ir ima kankinti aplinkinius. Spektaklio kulminacija pasiekiama tada, kai pas patį tikriausią ligonį susirenka universitetinė aukštuomenė, ir šis nevisprotis tampa visuomenės bukumo herojumi, tuo pačiu – ir auka. Apsišaukėliško gyvenimo kūrėjas staiga tampa vienišius, matydamas, kad pastarieji dar bukesni nei jis pats. Pasaulio gerintojas yra pabaigos pradžia. Žmonijos bukumas kaskart vis dažniau pasiekia kraštutines būsenas, kurios yra ne tik toleruojamos, bet ir pateisinamos.

 

Kovo 15 d. 12 val. KEISTUOLIŲ TEATRAS.
Pagal švedų rašytojų Jujjos ir Tomo Wieslanderių knygą “MAMULĖ MŪ”
Muzikinis spektaklis vaikams. Trukmė – 50 min. Premjera – 2009 m. gruodžio 5 d. Režisierė – Agnė Sunklodaitė. Kompozitorius – Sigitas Mickis. VAIDINA: Aldona Vilutytė, Vesta Šumilovaitė, Marija Korenkaitė, Vaidotas Žitkus, Judita Urnikytė Giedrius Kiela, Jonas Šarkus, Algirdas Urbonas, Sigitas Mickis.
Tai pasakojimas apie labai skirtingų būtybių draugystę. Karvė Mamulė Mū – romantikė ir avantiūristė, nepabūgusi net į medį įsiropšti. Kita ūkio gyventoja – žvali, aikštinga ir ištikima Varna, priešingai nei jos avantiūristė bičiulė, tvirtai stovi, tiksliau – tupi, ant žemės. Pasaką apie iš pirmo žvilgsnio neįmanomą draugystę seka šmaikštuolis Ūkininkas, kuriam talkina linksmas jaunųjų ūkininkų orkestrėlis. Kaip kurti ir išsaugoti draugystę, kaip siekti svajonės ir nepasiduoti pusiaukelėje – į šiuos vaikams ir ne tik jiems aktualius klausimus atsakys dvi draugės, kurių nepaprasti nuotykiai padės ne tik nusišypsoti, bet ir susimąstyti.

 

Kovo 15 d. 19 val. KEISTUOLIŲ TEATRAS.
Pagal Andriaus Kaniavos ir Vaidoto Žitkaus pjesę „PINOKIO KRONIKOS“
Vienos dalies vieša išpažintis suaugusiesiems. Trukmė – 2 val. Premjera – 2009 m. kovo 5 d. Režisierius – Andrius Kaniava. VAIDINA: Andrius Kaniava, Vaidotas Žitkus, Sigitas Mickis.
Visi mes turime savyje kokią nors “medinę dalį”. Kas nuo vaikystės, o kas po patirtų gyvenimiškų mūšių nešioja ją kaip protezą, ir tik labai retas iš mūsų laiko tai ypatingu savasties ženklu. Dažniausia toji “medinė dalis” ignoruojama, slepiama, ir jos turėtojas iš paskutiniųjų bando prisitaikyti prie gyvenimo bei minios kuriamo ir reikalaujamo “formato”. Taigi kaip mums gyventi? Vieno teisingo atsakymo ar recepto nėra, tačiau diskusija scenoje ragina rasti savąjį sprendimą.

 

Kovo 16 d. 18 val. VALSTYBINIS JAUNIMO TEATRAS.
Anetos Anra “BESTIJA ŽYDROM AKIM”
Trukmė – 1.30 min. Premjera – 2010 m. sausio 22 d. Režisierius – Gintaras Makarevičius. VAIDINA: Andrius Bialobžeskis, Aušra Pukelytė, Aleksas Kazanavičius, Sergejus Ivanovas.
Aktoriai gyvena pasaulyje, kuriame svetimi pavidalai, tekstai, kontekstai, svetimos mintys painiojasi su tikrove. Kodėl kartais nutinka taip, jog nebesinori vaidinti, nebesinori kritikuoti, norisi tiesiog mylėti? Ką gali padaryti Aktorius dėl Mūzos, o gal – Vyras dėl Moters?

 

Kovo 17 d. 18 val. AUDRONIO LIUGOS PRODUKCIJA
Davido Hanoverio “JUODVARNIS”
Vienos dalies drama. Trukmė -1.30 min. Premjera – 2007 m. rugsėjo 12 d. Režisierius – Jonas Vaitkus. VAIDINA: Vladas Bagdonas, Aldona Vilutytė, Irina Lavrinovič.
Kontraversiška suaugusio vyro ir paauglės meilės istorija, nenutraukiamais ryšiais visam gyvenimui susiejusi nusikaltėlį ir jo auką. Istorija, kelianti daugybę klausimų apie visuomenę bei moralę ir nesiūlanti vienareikšmių atsakymų. Pjesės idėja gimė iš laikraštyje perskaitytos naujienos apie vyro ir nepilnametės santykius, kuriuos nutraukė policija. Jos autorius, vienas iškiliausių šiuolaikinių škotų dramaturgų Davidas Haroveris pasirinko skandalingą pedofilijos problemą ne tam, kad šokiruotų. Jį domino, “kaip žmonės vėliau išgyvena savo veiksmų ir troškimų pasekmes, kaip jie teisina arba aiškina patiems sau jų priežastis.”

 

Kovo 18 d. 18 val. PANEVĖŽIO JUOZO MILTINIO DRAMOS TEATRAS.
Žano Puare “BEPROTIŠKAS SAVAITGALIS”
Dviejų dalių komedija. Trukmė – 2.15 val. Premjera – 2008 m. gruodžio 7 d. Režisierius – Albinas Keleris. VAIDINA: Albinas Keleris, Vytautas Kupšys, Asta Preidytė, Gražina Urbonavičiūtė, Romualdas Urvinis, Vita Šiaučiūnaitė, Gintarė Knizikevičiūtė, Gintautas Žiogas.
Vyras tvarkingai susidėlioja vakaro situaciją – žmoną įsodina į lėktuvą, pasikviečia meilužę į namus, bet viskas apsiverčia aukštyn kojom… Netikėtai grįžta žmona… Šeimos idilija kaip ir pasibaigia, prasideda patys linksmiausi išsisukinėjimai. Visi susipainioja, ir tada padėties beviltiškumą išgelbėja humoras. Spektaklio pabaigoje juokiasi visi – ir žiūrovai, ir aktoriai. O gal juokiamės visi todėl, kad šiose kasdienėse situacijose atpažįstame ir patys save… Turbūt…

 

Kovo 19 d. 10 ir 12 val. PANEVĖŽIO TEATRAS MENAS
Lietuvių liaudies pasakų motyvais
“APIE RAGANĄ, KURI MERGAITEI GALVĄ NUKANDO”
Trukmė – 55 min. Premjera – 2009 m. lapkričio 14 d. Režisierius – Albertas Vidžiūnas. Dailininkas – Kęstutis Vaičiulis. VAIDINA: Aliona Kuriakina, Elona Karoblytė, Giedrius Mažeika, Sandra Juzėnienė, Ovidijus Kazarinas, Donatas Juzėnas, Jurgis Marčėnas, Rita Zutkienė, Martynas Klementjevas, Kristina Aleknaitė.
Kartu su pagrindiniais spektaklio herojais – Boba, Diedu, jų vaikučiais, Seneliu, girios gyventojais mažieji žiūrovai nukeliauja įdomią, intriguojančią, vaikišką vaizduotę sužadinančią kelionę, vainikuojamą šeimos susitaikymu, susivienijimu, laimės ir pusiausvyros įsivyravimu.
Autentiškos lietuviškos pasakos, sakmės, dainos čia atgyja savo pirmapradžiu grožiu ir stiprybe, skatina jaunuosius teatro žiūrovus susidomėti savo tautos kultūriniu palikimu, įkvepia tikėjimo ir pasididžiavimo savo tauta, šalimi, žmonėmis, sukūrusiais tvirtus dorovės ir išminties pamatus meniniame, folkloriniame pavelde.

 

Kovo 20 d. 18 val. DOMINO TEATRAS. “Radijo ereliai”
Dviejų dalių muzikinė komedija. Trukmė – 2.30 val. Premjera – 2009 m. spalio 27 d. Režisierius – Olegas Šapošnikovas. VAIDINA: Dalius Skamarakas, Darius Petkevičius, Gytis Ivanauskas, Eimutis Kvoščiauskas, Algirdas Dainavičius, Vytautas Rašimas, Juozas Gaižauskas, Sakalas Uždavinys, Edita Užaitė, Brigita Arsobaitė, Eimutis Kvosčiauskas, Irmantas Bačelis.
Nuo saldumynų arba stipriųjų gėrimų apsvaigę radijo laidų vedėjai, darboholikas direktorius, nuolat vėluojanti susireikšminusi laidų vedėja, kvaiša sekretorė ir niekada neišsiblaivantis techninis darbuotojas – visa ši marga šutvė verčiasi per galvą spręsdami dilemą: eteris po 15 minučių, o konkurentai nugvelbė laidos temą! Ką daryti?! Ką pasakoti visą valandą?!

 

Kovo 21 d. 18 val. VILNIAUS MAŽASIS TEATRAS. Tracy Letts “VESTONAI”
Trukmė – 2.30 val. Premjera – 2009 m. rugsėjo 18 d. Režisierius – Vilius Malinauskas. VAIDINA: Gediminas Girdvainis, Eglė Gabrėnaitė, Inga Burneikaitė, Arvydas Dapšys, Indrė Patkauskaitė, Vilija Ramanauskaitė, Jūratė Brogaitė, Larisa Kalpokaitė, Almantas Šinkūnas, Aistis Mickevičius, Ilona Kvietkutė, Edmundas Mikulskis, Mindaugas Capas.
Juodojo humoro komedija apie Oklahomoje gyvenančią Vestonų šeimą, kurioje iškyla narkotikų, alkoholizmo, savižudybės, yrančios šeimos, meilės ir mirties temos. Parodomas pykčio pritvinkęs, drumzlinas gyvenimas, esantis už gražaus fasado.

 

Kovo 22 d. 18 val. ANŽELIKOS CHOLINOS ŠOKIO TEATRAS
Pagal klasikinę baletinę muziką “VYRAI IR MOTERYS”
Šokio spektaklis. Trukmė – 1.30 val. Premjera – 2009 m. rugsėjo 19 d. Choreografė – Anželika Cholina. Scenografas – Marijus Jacovskis. Kostiumų ir grimo dailininkas – Juozas Statkevičius. VAIDINA: Audrius Bružas,Tadas Gryn, Kirilas Glušajevas, Leonardas Pobedonoscevas, Mantas Vaitiekūnas, Rūta Juodzevičiūtė, Kristina Galalytė, Margarita Makejeva, Jekaterina Romankova, Ieva Svetickaitė.
Šiame spektaklyje choreografė vėl sujungia skirtingas patirtis vienoje scenoje: VYRŲ vaidmenis atlieka Vilniaus Mažojo teatro aktoriai, o MOTERŲ – Anželikos Cholinos šokio teatro baleto artistės. Tokį pasirinkimą lėmė naujojo spektaklio tema, iš vyrų reikalaujanti natūralaus grubumo, baleto mokyklos nešlifuoto vyriško kūno, o iš moterų – grakštumo ir lengvumo. Dramos aktorių ir baleto artisčių susitikimas šiame spektaklyje sukuria begalę komiškų ir dramatiškų situacijų, iš kurių gali pasijuokti ar pasimokyti ne tik žiūrovai, bet ir patys artistai.

 

mytime grozio
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: