Buvęs rajono savivaldybės administracijos direktorius,  Darbo partijos Rokiškio skyriaus vadas ir rajono tarybos narys Aloyzas Jočys pajuto, kokio kietumo teisiamųjų suolas.

 

Už kyšininkavimą teisiamas politikas prokurorų kaltinamas iš vienos bendrovės reikalavęs ir priėmęs kyšį: bendrovė jo sodyboje savo medžiagomis nemokamai įrengė vandens gręžinį, kurio bendra vertė siekė 13 tūkst. 300 litų. Duodamas teismui parodymus A.Jočys savo kaltės nepripažino ir neatgailavo. Šią kyšininkavimo baudžiamąją bylą, pradėtą pernai gegužę, Rokiškio apylinkės teismas pradėjo iš esmės nagrinėti gruodžio 7 d.

 

„Gimtasis Rokiškis“ rašė, jog Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai A.Jočiu pradėjo domėtis pernai gegužę. Tuomet savivaldybės kabinetuose, A.Jočio šeimos verslo bendrovėje ir vienoje savivaldybės valdomoje įmonėje atlikti dokumentų poėmiai. Savivaldybės administracijos direktorius, vadovavęs  savivaldybės vykdomiems viešiesiems  pirkimams, 2014 m. vasaros pabaigoje iš vadovaujančio posto pasitraukė savo noru, motyvavęs, jog taip siekia nuo savivaldybės nuimti korupcijos įtarimų šešėlį ir turįs kitų darbo pasiūlymų. Būtent viešųjų pirkimų peripetijos aukštą valdininką ir įklampino. Tačiau teismo slenksčius minantis ir kyšininkavimu kaltinamas  A.Jočys iš aktyvios politikos nepasitraukė – tebėra rajono „darbiečių“ vadas ir rajono tarybos narys, bet praėjusį pavasarį vykusiuose savivaldos rinkimuose į merus nuo Darbo partijos nekandidatavo.

 

(Apie bylą išsamiau – šeštadienio „Gimtajame…)

Aldona Minkevičienė

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie