Tretieji „KINFO apdovanojimai
Tretieji „KINFO apdovanojimai" vėl kviečia rinkti metų filmus

Atėjus Naujiesiems metams, „KINFO” vėl kviečia visus balsuoti už geriausią 2015 m. Lietuvos kino aktorių, režisierių, festivalį, renginį ir filmą. Pernai nugalėjęs Emilio Vėlyvio filmas „Redirected/ Už Lietuvą!”, sulaukė daugiau nei 60 tūkstančių žiūrovų balsų, kas verčia jau trečiuosius „KINFO apdovanojimus” tikėtis dar didesnio susidomėjimo.

Šiais metais, skirtingai negu praeitais, apdovanojimų organizatoriai išskyrė keliomis nominacijomis mažiau: „Metų kino renginys”; „Metų kino festivalis”; „Metų trumpametražis dokumentinis filmas”; „Metų trumpametražis filmas”; „Metų dokumentinis filmas”; „Metų scenarijus”; „Metų operatorius”; „Metų aktorius”; „Metų aktorė”; „Metų režisierius”; „Metų vaidybinis filmas”, „Specialus KINFO apdovanojimas”.

Balsavimas, kaip ir visada, vyks dviem etapais. Pirmasis prasidėjo sausio 4 dieną ir tęsis iki sausio 17 dienos. Žiūrovai galės rinktis iš filmų, kurie kino teatruose buvo rodomi nuo 2015 m. sausio 1 iki gruodžio 31 dienos. Plačiau su atrankos taisyklėmis galite susipažinti „KINFO apdovanojimų” svetainėje kurioje ir galėsite atiduoti balsą už savo favoritus. Antrasis balsavimo etapas vyks sausio 18-31 dienomis, kuriame jau varžysis žiūrovų atrinkti daugiausiai balsų surinkę nominantai.

Tretieji „KINFO apdovanojimai” vyks vasario 3 dieną „Forum Cinemas Vingis” kino teatre. 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: