Praėjusią savaitę vos spėjus apraudoti jauno vaikino žūtį tragiškoje avarijoje Laibgalių kaime, užvakar iš Zarasų atskriejo šiurpi žinia apie dvidešimtmečio mūsų rajono gyventojo netektį. Kaimyniniame rajone įvykusioje avarijoje žuvo net trys jauni žmonės.
Užvakar apie 3 val. nakties trijų žmonių gyvybes nusinešusi avarija įvyko Užtiltės gyvenvietės pakraštyje. Nesuvaldytas automobilis BMW-325 nuslydo nuo kelio ir galine dalimi trenkėsi į medį. Iškart žuvo ant galinės sėdynės sėdėję trys jauni keleiviai: Zarasų r. gyventojai 30-metis V.M. ir 24-erių A.Č. bei 20-metis rokiškėnas G.J.
Zarasų r. policijos duomenimis, įtariama, jog automobilį vairavo 34-erių vilnietis V.B. Jam nustatytas 1,8 promilės girtumas. Sužeistas, tačiau sąmonės nepraradęs vilnietis po tragiško įvykio neigė vairavęs broliui priklausantį automobilį, tačiau pareigūnai teismo paprašė jį suimti. Jeigu įtarimai pasitvirtins, jam gresia iki 10 metų nelaisvės.
Ant priekinės keleivio sėdynės sėdėjo 16-metė Zarasų r. gyventoja. Mergina liko sveika. Manoma, kad vairuotoją ir ją išgelbėjo išsiskleidusios saugos pagalvės ir tai, kad automobilis į medį trenkėsi galine dalimi. Beje, nepilnametė taip pat buvo išgėrusi (1,08 promilės).
Zarasų pareigūnai aiškinasi nelaimės aplinkybes. Kol kas neatsakyta, kur ir iš kur kompanija važiavo. Manoma, kad 1995 m. gamybos BMW lėkė dideliu greičiu. Avarija įvyko Užtiltės gyvenvietės pakraštyje, Vasaknų gatvėje, kuri yra pakeliui iš Vasaknų žuvininkystės bendrovės pramoninių tvenkinių. Todėl neatmetama, kad naktį jaunuolių kompanija galėjo ne pramogauti, o kėsintis iš pramoninių tvenkinių grobti žuvis. Vienas žuvusių A.Č. praėjusią savaitę buvo nuteistas už žuvų vagystę iš privačių tvenkinių, teismas jam skyrė baudą.

GR ir PK inform.

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie