Su turnyro nugalėtoja – „Darolos“ komanda - mažasis Saulius. L.Dūdaitės nuotr.

Tvankų praėjusio penktadienio vakarą Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) stadione vyko tradicinio – jau septintojo – KKSC taurės futbolo turnyro finalas. Kovoje dėl šių metų rajono čempionų titulo pečius surėmė „Darolos“ ir „FK Jaunimo“ ekipos.

Favoritai – „Darola“

Neabejotinu finalo favoritu buvo „Darolos” komanda, kurioje žaidė Rokiškio futbolo klubo ekipos branduolys: Gedvidas Sirvydis,  Saulius Limontas, Liudas Navickas, Vitalijus Karpovas ir kiti. „Darolos“ žaidėjai be vargo įveikė turnyro grupių etapą ir atkrintamąsias varžybas: ketvirtfinalyje 9:1 sutriuškino „Merindą“, o pusfinalyje 4:1 įveikė „Entuziastų“ ekipą.

Komandos  „FK Jaunimas“ kelias į finalą buvo sunkesnis: ketvirtfinalyje 4:2 ji nugalėjo „Senjorus“, o pusfinalyje po labai atkaklios ir permainingos kovos 2:1 palaužė Juodupės futbolininkus. Prieš finalą „FK Jaunimas“ savo sudėtį sustiprino pora patyrusių reprezentacinės rajono komandos žaidėjų – Dariumi Siliciu bei  Eriku Gaigalu.