Rajono tarybos narys
Rajono tarybos narys

Rajono tarybos nariai papildė Kelių ir gatvių priežiūros ir plėtros programą, ir kaip niekada buvo vieningi. Tarsi pamiršę ankstesnius sumanymus jie nusprendė remontuoti gatvę šalia tarybos nario duonos kepyklos ir elevatoriaus. Sprendimą skirti lėšas kelio remonto darbams visi  motyvuoja noriu padėti tarybos nariui, pritraukusiam į rajoną milijonines lėšas bei žemdirbiams, besirengiantiems vežti į elevatorių grūdus.

Sunerimo obeliečiai

Paskutiniajame rajono tarybos posėdyje buvo papildyta savivaldybės Vietinės reikšmės kelių ir gatvių priežiūros ir plėtros 2009-2010 metams programa. Pastaroji buvo priimta 2008 m. gegužę. Joje numatytas rajono kelių tvarkymo eiliškumas iki 2010 metų. Darbus planuota finansuoti iš Europos Sąjungos (ES)  struktūrinių fondų, Lietuvos automobilių kelių  direkcijos (LAKD) prie Susisiekimo ministerijos kasmetinių dotacijų, taip pat rajono savivaldybės lėšų.

Penktadienio posėdyje į minėtąją programą įtrauktas Rokiškio miesto Pramonės gatvės asfalto dangos remontas. Plane šie darbai buvo numatyti 61-uoju punktu, tolokai po kitų įsipareigojimų, tačiau nuspręsta juos padaryti šiemet. Toks sprendimas papiktino Obelių gyventojus…

Visas straipsnis antradienio „Gimtajame…“  

Dalia Zibolienė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie