7-12 klasių mergaičių grupėje nugalėjo Kamajų Antano Strazdo gimnazijos mokinė Sandra Macijauskaitė.

Tarptautiniame 2015 m. „Matmintinio – Pranglimine“ finale, kuris gegužės 9 d. vyko Latvijos sostinėje Rygoje, pirmąją vietą iškovojo kamajiškė Sandra Macijauskaitė.

Greito mintino skaičiavimo varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Estijos ir naujai prisijungusi Ukrainos komanda, o Slovėnijos komanda dalyvavo nuotoliniu būdu.

Lietuviai puikiai pasirodė varžybose. Komanda ketvirtą kartą įvykdė „trijų aukso medalių“ planą, tačiau šis kartas buvo ypatingas – kadangi vieną aukso medalį iškovojo Latvijos komanda – Lietuvos komanda pirmą kartą „Matmintinio – Pranglimine“ istorijoje iškovojo daugiau aukso medalių, nei bet kuri kita komanda (Lietuva – trys aukso medaliai, Estija – du, Latvija – vienas). Taip pat laimėjimų sąrašą papildė du sidabro medaliai.

7-12 klasių mergaičių grupėje puikiai sekėsi Kamajų Antano Strazdo gimnazijos mokinei Sandrai Macijauskaitei. Ji surinko daugiausia taškų ir užėmė  pirmąją vietą.