Krašto muziejaus darbuotojai jau sutvarkė didįjį rožyną ir tikisi
Krašto muziejaus darbuotojai jau sutvarkė didįjį rožyną ir tikisi

Iki tradicinės dvaro parko talkos likus porai savaičių, joje dalyvauti jau užsiregistravo per šimtą rokiškėnų, o Krašto muziejaus telefonais, el. paštu plūsta nauji registracijos prašymai. Juos galima pateikti ir feisbuke. Tikimasi, šiemet talka jau turės savo vardą ir logotipą.

Ir rokiškėnai, ir organizacijos
Muziejininkai prognozuoja, kad dauguma talkos dalyvių registruosis likus kelioms dienoms iki talkos. Rinktis į ją gali ir neregistruoti asmenys. „Džiugu, kad rokiškėnai domisi šia visuotine akcija, visus kviečiame kuo aktyviau joje dalyvauti“, – ragino Krašto muziejaus direktorė Nijolė Šniokienė.

Rinks akmenis ir plytgalius
Talkininkai bus prašomi rinkti parko akmenis ir plytgalių. „Nuo senų laikų parke užkasta daug akmenų ir statybinių medžiagų. Kasmet pašalas juos iškelia į žemės paviršių. Akmenuota veja atrodo neestetiškai, be to, ją pjaunant gadinamos žoliapjovės ir kita muziejaus technika“, – sakė muziejaus ūkvedys Valentinas Skeirys.
Jis tikisi, kad iki talkos dienos dar nesuvešės žolė, tad pagalbininkams nebus sunku joje pastebėti akmenis ir šiukšles.

Daugiau šeštadienio “Gimtajame…”

Lina DŪDAITĖ

saukstasakute
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: