Aurimas Laužadis
Aurimas Laužadis

Galų gale turim naują švietimo skyriaus vedėją. Kas reta, jokiai partijai nepriklausantį žmogų. Neeilinio vertinimo būdu veiklą ir asmenines savybes įvertinus labai gerai, buvusiam švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojui Aurimui Laužadžiui (nuotr.) be konkurso pasiūlytos aukštesnės pareigos.
Siūlymą teikė savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Rekerta, o atestacinė komisija, vadovaujama teisininko Ramūno Godeliausko, tam pritarė. Pavaduotojo, anot G.Rekertos, Švietimo skyrius kol kas neturi.
Aurimas Laužadis yra baigęs Vilniaus pedagoginio universiteto matematikos ir informatikos specialybės studijas. Po jų dirbo matematikos ir kūno kultūros mokytoju Lukštų pagrindinėje mokykloje, vėliau dirbo Švietimo skyriuje bei antraeilininku “Romuvos” gimnazijoje: čia dėstė matematiką bei informatiką. Švietimo skyriuje iš pradžių užėmė inspektoriaus-metodininko, vėliau pervadintas skyriaus specialisto pareigas. Nuo 2008-ųjų – švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojas. Jau ne vienerius metus A.Laužadis atsakingas už egzaminų sesiją rajone. Ji paprastai praeidavo be didelių skandalų. Žmona Irena – anglų kalbos mokytoja. Šeimoje auga trys sūnūs – Justas, Romas ir Nerijus. Vienas naujojo skyriaus vedėjo hobis – sportas: pastaruoju metu dažniausia jį galima pamatyti žaidžiant lauko tinklinį. Ponas Aurimas taip pat aistringas žvejys, tarptautinių “Matmintinio” konkursų dalyvis.
Klausiamas kokios pertvarkos laukia švietimo sistemos rajone, A.Laužadis sakė, jog didelių naujovių nenusimato, o bet kokios reformos bus daromos tariantis su pedagogine bendruomene. Be to, anot vedėjo, kardinalių pasikeitimų nebereikia, o mokyklas, jei ateityje reikės, uždarys ne savo iniciatyva, o tik vykdydamas Vyriausybės nutarimus. Taip buvo ir iki šiol. Į jokią partiją prieš tapdamas skyriaus vedėju A.Laužadis neįstojo. Kodėl išliko nepartinis? “Man ir be partijų užtenka veiklos”, – sakė vedėjas.

Reda Milaknienė

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: