Sandra Stučinskaitė
Sandra Stučinskaitė

Kol abiturientai dėl egzaminų nemiega naktimis, blaškosi tarp pasirinkimų  ir  planuoja ateitį, „Gimtasis…“ žinomų rokiškėnų prašė grįžti į praeitį ir prisiminti – kuo svajojo būti, ar svajonės išsipildė… 
 

„Tvirtą nuomonę turi tik nedaugelis…“
Dvidešimt trečiąjį gimtadienį švęsianti rokiškėnė Sandra Stučinskaitė pastaruoju metu gimtajame mieste buvo reta viešnia. “Paskutiniuosius aštuonerius metus gyvenu “ant lagaminų“, – juokėsi kalbinta panelė, manekenės karjerą pradėjusi šešiolikos. Jos fotografijos puošia ne vieną šalies žurnalą. Ji įsiamžino ir Italijos, Prancūzijos, Šveicarijos bei Tailando madų žurnaluose. Sandrai nusišypsojo laimė būti garsaus italų mados dizainerio Gianfranco Ferre modeliu. Šiuo metu rokiškėnė yra pasirašiusi kontraktą su žinoma Italijos “Icon“ modelių agentūra. “Paklausta, ar modelio darbas yra tai, apie ką svajojo dar besimokydama mokykloje, mergina tik truktelėjo pečiais…

Ant auksinio padėklo neatneš
Prieš dešimtmetį puikiausiais balais baigiamuosius egzaminus išlaikiusi Renata Saulytė per gana trumpą laiką spėjo pakilti karjeros laiptais. Greitai bus metai, kaip moteris darbuojasi vienoje iš didžiausių šalies bendrovių – “Maxima LT“ – atstove ryšiams su visuomene. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete žurnalistikos bei informacijos ir komunikacijos studijas baigusi kraštietė pasakojo, kad tokio gyvenimo tikslingai siekė nuo pat vaikystės. “Dar besimokydama mokykloje į vieną laikraštį pradėjau rašyti apie rajono žymius žmonės, moksleivių gyvenimą. Tam, kad įgyvendinčiau svajonę studijuoti žurnalistiką, atidaviau daug jėgų“, – pasakojo R.Saulytė.

Šokdavo medžiams
Kriaunų muziejaus vedėja, būrėja Algimanta Raugienė svajojo būti šokėja. Kai ketvirtoje klasėje mama iš balto perkelio pasiuvo suknelę, mergaitė neturėjo kam pasirodyti. Šalia buvo miškas, čia ji turėjo „asmeninę  šokių aikštelę“ ir šokdavo… medžiams. „Įsivaizdavau, kad esu princesė, kad man net medžiai ploja šakomis“, – prisiminė vaikystę Algimanta. Kai ji įsišokdavo, iš kažkur atsirasdavo senelis ir jis, vienintelis žiūrovas, anūkei plodavo.

Buvo konservatyvūs
„Dabar sudėtingesnės sąlygos, bet jaunimas lengviau orientuojasi. Mes buvom konservatyvesni“, – svarstė muzikos mokyklos direktorius Albertas Mikulėnas.
„Kai mama nuvedė į bažnyčią ir pirmą kartą išgirdau vargonus, nusprendžiau, kad būsiu vargonininkas“, – prisiminė ponas Albertas. Tada dar nėjo mokyklon. Vargonininku taip ir netapo,  muzikantu – taip. Rokiškio muzikos mokykloje  išmoko groti trimitu, akordeonu ir nesiblaškydamas kūrė muzikinius planus.  Buvo ir kitų minčių. 
 

Visas straipsnis šeštadienio „Gimtajame…“

Reda Milaknienė, Agnė Puteikytė

Cloning expression cost flomax medicine and purification..
Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie