Taikos g. 3–iojo namo balkonai liko be turėklų. J. Kačerausko nuotr.
Taikos g. 3–iojo namo balkonai liko be turėklų. J. Kačerausko nuotr.

Antradienio rytą Rokiškyje, prie renovuojamo Taikos g. 3-iojo daugiabučio, susirinko jame ir gretimuose renovuojamuose namuose gyvenantys žmonės. Jie piktinosi:  dalis butų likę be balkonų, o darbai sustoję…

Nesutvarkė nuardytų balkonų
Nepatenkinti gyventojai diskutavo su generalinės rangovės UAB „Magirnis“ darbų vadovais. Ši bendrovė yra pasirašiusi sutartį su rajono savivaldybės administracija atnaujinti Taikos g. 3, 3A ir 5 namus. Susirinkime savivaldybei atstovavo minėtos gatvės namų renovacijos projektų vadovas Audrius Dilys. Anot jo, 3–iojo namo gyventojus piktina vėluojantys darbai, ypač balkonų tvirtinimas.
„Dėl pastarojo projektavimo buvo keletas ginčų, šiaip ne taip parinkome visiems priimtiną sprendimą. Bet nuo to praėjo jau geras mėnuo, o daugiau darbų beveik nepadaryta“, – kalbėjo A. Dilys. Projektų vadovo nuomone, didžiausia problema ta, kad nuardžius balkonų turėklus šie liko atviri ir nesaugūs. A. Dilys patikino, kad su rangovu atsiskaitoma laiku, tiesiog nuo grafiko atsilieka darbininkai.
Taikos g. 3-iojo daugiabučio gyventojai neslėpė pykčio: dėl balkonų nuardytų turėklų jiems nesaugu, o statybininkų užkalta lenta saugumo neteikia.

Daugiau ketvirtadienio GR

 

Justas Kačerauskas

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments