Praėjusį savaitgalį Anykščiuose vyko šio miesto Sunkiosios atletikos klubo tradicinės varžybos „Heraklio taurė“. Jose sėkmingai startavo rokiškėnai sunkiaatlečiai.

Varžybose dalyvavo Rokiškio, Anykščių, Panevėžio, Telšių, Marijampolės ir Alytaus sportininkai,  gimę 1994 m. ir jaunesni.
Jauniausias rokiškėnų komandos narys – aštuonmetis Atas Baliuka (svorio kategorija iki 27 kg) dvikovėje surinko 31 kg ir iškovojo pirmą vietą. Dešimtmečio Domanto Spundzevičiaus (iki 40 kg) dvikovės rezultatas – 33 kg. Šis sportininkas taip pat užėmė pirmą vietą. Jo bendraamžis komandos draugas Dominykas Velutis (iki 50 kg) dvikovėje surinko 58 kg ir tapo jos nugalėtoju.
Mergaičių grupėje sėkmingai startavo Rimantė Kunčiūnaitė ir Žymantė Končiūtė. Pastaroji dvikovėje surinko 48 kg ir užėmė antrą vietą. Ją aplenkė tik Rimantė: jos rezultatas – 52 kg.
Įdomiausia ir atkakliausia kova vyko tarp šalies rinktinės narių – telšiškio Lauryno Laurinavičiaus ir rokiškėno Svajūno Aleksiejaus (iki 62 kg). Mūsiškis sportininkas dvejais metais jaunesnis ir 4,5 kg lengvesnis už varžovą.