Rajono tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitetas tęsia tradiciją susitikti su rajono švietimo įstaigų vadovais, aptarti veiklą, perspektyvas.

Šiemet komiteto nariai Egidijus Vilimas, Tadas Barauskas, Jūratė Čypienė ir Vitalijus Jocys artimiau susipažino su neformalaus ugdymo įstaigų Rokiškyje, Pandėlyje, Juodupėje, Panemunėlyje, Kamajuose, Obeliuose veikla, susipažino su praėjusių metų ataskaitomis.
Susitikime taip pat dalyvavo savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis, vyriausioji specialistė Loreta Grochauskienė.
Susirinkusieji džiaugėsi, jog galimybė po pamokų lankyti įvairius muzikos, dailės, rankdarbių ir kitokius užsiėmimus sudaryta ne tik Rokiškio miesto, bet ir nedidelių miestelių vaikams, nes mūsų rajone labai išplėtotas neformalaus ugdymo tinklas. Pastaraisiais metais į jį įsiliejo ir daugiafunkciai centrai.
Neformalaus ugdymo įstaigų auklėtiniai dalyvauja įvairiuose konkursuose, projektuose. Rajono įstaigos bendradarbiauja tarpusavyje, kviečia kolektyvus į renginius, o išvykos ir naujos pažintys padeda sudominti jaunimą, išlaikyti jį būreliuose.  
Pernai Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariai bendravo su rajono ikimokyklinių įstaigų vadovais.      

GR inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: