Rokiškėnai sunkiaatlečiai Deividas Grigonis (iš kairės)

Jaunieji Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) sunkiaatlečiai penktą kartą dalyvauja tarptautiniame turnyre „Grand Prix“ Košicėje (Slovakija). Šiemet rokiškėnams sekėsi puikiai: jie skynė pergales savo svorio kategorijose, o Svajūnas Aleksiejus laimėjo individualioje įskaitoje. Komandų varžybose mūsų sportininkai iškovojo bronzą.

„Mirtininkų“ grupėje
Į Slovakiją išvyko 4 KKSC sportininkai bei treneris Jonas Aleksiejus. Sunkiaatlečiai varžėsi jaunių iki 14 m. grupėje. Be mūsiškių, turnyre Lietuvos garbę gynė Klaipėdos ir Panevėžio sportininkai. Rokiškėnai, trenerio vertinimu, pasirodė puikiai. Deividas Grigonis (svorio kategorija iki 45 kg) rovimo veiksmu iškėlė 30, o stūmimo – 43 kg. Pastarasis rezultatas – sportininko asmeninis rekordas. Dvikovėje D.Grigonis surinko 73 kg ir iškovojo 6 vietą. Individualioje sportininkų įskaitoje jis buvo 14-as.
Svajūnas Aleksiejus (iki 56 kg) stūmimo veiksmu iškėlė 90, o rovimo veiksmu – 70 kg ir 2 kg pagerino asmeninį rekordą.

Visas straipsnis ketvirtadienio “Gimtajame…”