Savam kailyje nesitveriantys paaugliai šeštadienio pavakarę surengė šokiruojantį išpuolį  prieš Taikos gatvės gyventoją.
Šeštadienį apie 18 val. iš sodo į namus grįžtanti rokiškietė Taikos gatvės L.Šepkos skulptūrų parke patyrė jaunimo kompanijos išpuolį. Dviračiu važiavusiai moteriai vienas jaunuolių papurškė į akis ašarinių dujų. Deginantį skausmą kentusi moteris vos pasiekė namus.
Išpuolį patyrė Eleonora Deksnienė. Ji pasakojo, jog taku, kuriuo ji važiavo, ėjo būrys paauglių. „Juos pamačiusi nulipau nuo dviračio. Nieko blogo neįtariau, nes pulkelis paauglių prasiskyrė, tarsi norėdami praleisti mane. Staiga vienas kažką išsitraukė iš kišenės ir papurškė man tiesiai į akis. Iš pradžių dar pamaniau, kad fotografuos ar filmuos, girdėjau, kaip viena mergaitė pasakė: „Nereikia…“ – dar ir dabar iš šoko būsenos neatsigaunanti pasakojo moteris, tapusi paauglių auka. Aštrus skausmas nutvilkė moters akis, ėmė plūsti ašaros, užklupo dusulys. Dėl streso ir skausmo  ji neįstengė surinkti policijos numerio. Sunkiai pasiekusi namus, gerą pusvalandį ji plovė akis,  ir tik tada iškvietė pareigūnus.

Aldona Minkevičienė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie