Kaštonės scena. Artūro Staponkaus nuotr.
Kaštonės scena. Artūro Staponkaus nuotr.

 

Profesionaliųjų teatrų festivalyje „Vaidiname žemdirbiams”  liko suvaidinti vos keletą spektaklių. Todėl organizatoriai kviečia pasinaudoti galimybe pamatyti teatrą ir tuos, kurie dar nebuvo nė viename spektaklyje. „Bilietų dar yra į visus Jaunimo teatro, Šiaulių valstybinio dramos teatro pastatymus. Į uždarymo paskutinį spektaklį taip pat keletą turime”, – sakė organizatorė Birutė Bagdonienė.

 

Kovo 18 d. Rokiškio profesionaliųjų teatrų festivalyje Valstybinis Šiaulių dramos teatras parodys du spektaklius.

12 val. vaikų laukia Antono Čechovo „Kaštonė”. Spektaklis pagal žinomo rusų rašytojo A. Čechovo apsakymą – jautri istorija apie draugystę, talentą ir ištikimybę. „Benamę kalytę Kaštonę priglaudžia cirko artistų šeima. Kaštonei puikiai sekasi triukai, ji randa ne tik naujus namus, bet ir draugus: žąsiną Ivaną, katiną Fiodorą ir kiaulę Chavronją. Jaudinantį debiuto vakarą lyg tyčia cirko pasirodymo ateina žiūrėti buvę jos šeimininkai. Kaštonei tenka skausminga dilema: likti cirke ir mėgautis atskleisto talento šlove ar grįžti pas išsiilgtą šeimą”, – rašoma spektaklio anotacijoje.

18 val. suaugusiems žiūrovams šiauliečiai teatralai pasiūlys Artūro Milerio „Komivojažieriaus mirtį” (režisierius Arvydas Lebeliūnas). Tai vieno garsiausių XX a. Amerikos dramaturgų Artūro Milerio pjesė, laikoma XX a. dramaturgijos klasika. Dramoje per brandaus žmogaus gyvenimo vertės ir kainos suvokimą bei jauno žmogaus ieškojimų krizę ir bandymus įgyvendinti tėvo svajones atskleidžiamos tiesos ir melo, kaltės ir atsakomybės problemos.

Reda MILAKNIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: