Akvilės“ krepšinio lygos rungtynes tarp Rokiškio ir KK Patriočių komandų.
Akvilės“ krepšinio lygos rungtynes tarp Rokiškio ir KK Patriočių komandų.

Gražų, tačiau šaltoką šeštadienį namuose sėdėti nenorintys rokiškėnai turėjo daugybę galimybių smagiai praleisti laiką.

 

Sporto mėgėjai rinkosi į Kūno kultūros ir sporto centrą, kur 11 val. prasidėjo Rokiškio rajono krepšinio pirmenybių kovos. Nuo 14 val. rokiškėnai stebėjo „Akvilės“ krepšinio lygos rungtynes tarp Rokiškio ir KK Patriočių komandų. Pirmajame kėlinyje sėkmė labiau lydėjo mūsiškes krepšininkes, tačiau paskui kova vyko taškas į tašką ir prieš didžiąją pertrauką rezultatas buvo 29:30 viešnių naudai. Rokiškio krepšininkės pasižymėjo drausmingu žaidimo stiliumi: I-ąjį kėlinį baigė turėdamos vos vieną pražangą, kai tuo tarpu priešininkių komandos žaidėjos bendrai buvo surinkusios 8. Prasidedant trečiajam kėliniui bendras pražangų skaičius buvo 5:11 KK Patriočių nenaudai.

Žaidimo metu aikštelėje dominavo Martyna Meilutė ir Martyna Kravčenkaitė. Rungtynės baigėsi Rokiškio komandos pergale rezultatu 61:49.

Po šių rungtynių krepšinio aikštelėje jėgas surėmė krepšinio klubai „RSK Feniksas“ ir Sporto centro komanda. Po varžybų rezultatu 101:68 pergalę šventė Feniksas.

Ne ką mažiau įtempta buvo ir ledo ritulio gerbėjų dienotvarkė. 13 val. Juodupėje vyko varžybos tarp Juodupės ir Vilniaus „Geležinio vilko“ ledo ritulininkų. Varžybų metu netrūko įtampos, tačiau žaisti geriau sekėsi Juodupės komandai. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo 4:2, po antrojo – 6:2 ir pergalę, rezultatu 8:3, šventė Juodupėnai. Stebėti varžybų susirinkę sirgaliai nuo šalčio gynėsi ragaudami čia pat dalijamą karštą arbatą ir sultinį.

Kitos varžybos, tarp Rokiškio ir Vilniaus „Hockey Punks“ komandų nuo 16 val. vyko Rokiškio ledo ritulio aikštelėje: rezultatu 3:1 laimėjo Rokiškio komanda. Sėkmė mūsiškiams šypsojosi iš karto – po I-ojo kėlinio rezultatas buvo 2:1, po antro -3:1. Trečias kėlinys baigėsi be įvarčių.

 

Sportu nesidomintys rokiškėnai laisvalaikį leido čiuoždami pačiūžomis ant Rokiškio dvaro tvenkinio. Besidžiaugdami prieš savaitę organizuotu ir puikiai pavykusiu renginiu, muziejininkai rokiškėnus vėl pakvietė smagiai praleisti laiką. Kaip ir praėjusį kartą, nuo 12 val. iki 16 val. skambėjo muzika, o ratus suko dar daugiau miestelėnų. Muziejininkė Giedrė Spundzevičienė sakė, kad šį kartą žmones šiek tiek neramino šaltukas: „Pirmieji entuziastai atėjo šiek tiek prieš pirmą valandą. Tačiau greitai mūsų čiuožykla prisipildė žmonių. Smagu matyti ir naujų veidų ir tuos, kurie buvo anąkart. Šiandien čiuožėjus tikriausiai truputį baidė šaltesnis oras. Tačiau lygiai taip pat, kaip praėjusią savaitę, stipriai sušalę rokiškėnai galėjo sušilti išgerdami karštos arbatos. Tik dabar ‚kavinukę“ perkėlėme į kūmetyno pastatą. Taip patogiau, nes ten daugiau vietos ir yra tualetas.“

Muziejininkė džiaugėsi, kad praėjusį kartą pavyko surinkti aukų juodųjų gulbių maistui.

O Bajorų kaimo bendruomenė pakvietė visus smagiai pasibūti žiemos šventėje: pasivėžinti arklio traukiamu vežimu, pačiaužyti nuo kalno.

Miglė Katinauskienė

LAUKSVA
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments