Šekspyro sonetus lietuviškai skaitė Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinio gimnazistės: iš kairės Miglė Baronaitė
Šekspyro sonetus lietuviškai skaitė Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinio gimnazistės: iš kairės Miglė Baronaitė

 

Praėjusį penktadienį Kultūros dienos proga Rokiškio Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje vyko kultūros žurnalo „Naujoji Romuva” naujojo numerio pristatymas ir Viljamo Šekspyro sonetų skaitymai.

 

Visus susirinkusiuosius Kultūros dienos proga sveikino rajono savivaldybės Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėjas Petras Blaževičius, padėką už bendradarbiavimą bibliotekai įteikė Darbo biržos Rokiškio skyriaus vedėjas Virginijus Strazdas. Šekspyrą svečiai skaitė įvairiomis kalbomis: žurnalo redaktorius Andrius Konickis – lenkiškai ir prancūziškai, vertėja Diana Jablonskaja – anglų ir portugalų kalbomis, literatūrologas Kęstutis Subačius kalbėjo apie Šekspyrą mokyklinėse programose, o lietuviškai Šekspyras skambėjo Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos mokinių lūpomis. Gitara skambino Audinga Žemaitytė.

Šiais skaitymais Rokiškio viešoji biblioteka prisijungė prie Lietuvos bibliotekininkų draugijos ir Britų tarybos iniciatyvos „Šekspyras gyvas bibliotekose”. 

Renginyje dalyvavo ir Neda Letukytė – J. Vaižganto Senųjų Rūmų gimnazistė,kuri pasidalino įspūdžiais iš respublikinio moksleivių kūrybiškumo konkurso.  

Reda MILAKNIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: