Vaidinimo „Keturios Jono moterys“ scena.
Vaidinimo „Keturios Jono moterys“ scena.

Praėjusį šeštadienį Panemunėlyje – geležinkelio stotyje ir miestelyje – vyko rajono mėgėjų teatrų konkursinė šventė „Seklyčia“. Tradiciniame jau keturioliktą kartą vykusiame renginyje dalyvavo rajono kaimų teatrai. Tiesa, šios šventės tęsinys yra numatytas kitą savaitgalį, todėl nugalėtojas dar nepaskelbtas.

Renginys buvo atidarytas Naujikų kaime (Panemunėlio sen.), prie paminklinio akmens pirmajam vaidinimui atminti, buvo pagerbtas šio krašto švietėjas Jonas Katelė. 
Bajorų (Rokiškio kaim. sen.) ir Kazliškio teatralai vaidino prie buvusios Panemunėlio mokyklos. Bajorų kaimo mėgėjų teatras „Šnekutis“ parodė spektaklį „Keturios Jono moterys“, o Kazliškio aktoriai suvaidino pjesę „Melų diena“.
Vėliau teatrų festivalis persikėlė prie Panemunėlio geležinkelio stoties. Aktoriai vaidino… šalia bėgių. Čia Bajorų teatras parodė antrą savo pastatymą „Penkios mylimos, arba kaip rasti šeimos laimę?“ Obelių  teatralai atvežė neseniai pastatytą pjesę „Cirkas be pinigų“. Beje, obeliečiai atsivežė savo suolus žiūrovams ir sceną.  
Būta ir netikėtumų…

Daugiau antradienio „Gimtajame…“

Reda MILAKNIENĖ

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie