Išskirtinio dėmesio sulaukę Onutė ir Giedrius Viduoliai tikina
Išskirtinio dėmesio sulaukę Onutė ir Giedrius Viduoliai tikina

Rokiškėnų šeimai suteiktas „Šeimos ambasadorių“ garbės titulas. Onutė ir Giedrius Viduoliai sakė nustebo sužinoję, kad bus tituluojami: jie buvo prašę laiko šiek tiek pasvarstyti, ar sutinka priimti visuomeniškumo naštą.
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Tarptautinės šeimos dienos proga paskelbė pirmuosius šeimos ambasadorius, kurie savo kasdiene veikla puoselėja šeimos vertybes ir pasiryžę tai daryti ateityje. Toks projektas vykdomas pirmą kartą. Keliolikai šeimų socialinės apsaugos ir darbo ministras Rimantas Jonas Dagys įteikė simbolinius „Šeima – mūsų stiprybė“ ženklelius.
Tarp ambasadorių ir šeima iš Rokiškio – G. ir O.Viduoliai. Ženklelių teikimo ceremonijoje jie nedalyvavo. „Labai netikėtai mus užklupo sumanymo iniciatoriai. Nepasakėme tvirto „ne“ tapti ambasadoriais, o mūsų neryžtingumą jie suvokė kaip sutikimą. Kol svarstėme, ką daryti, ministerijos atstovai paskelbė mus ambasadoriais. Jaučiamės tarsi įstumti į kampą: kelio atgal nebėra“, – sakė O.Viduolienė. Ji teigė, kad pasitikėjimą jų šeima siejanti su didžiuliais įsipareigojimais. „Kaip manote, kas lėmė, kad šeimos ambasadoriais pasirinkta būtent jūsų šeima?“ – klausėme ponios Onutės. O ji tik truktelėjo pečiais. „Nežinau renginio užkulisių. Gal organizatoriai atkreipė dėmesį į tai, kad esame žinoma šeima“, – svarstė O.Viduolienė.
O.Viduolienė – Juozo Tumo-Vaižganto vidurinės mokyklos psichologė. Ji  taip pat Rokiškio dekanate skaito paskaitas jaunavedžiams apie santykių puoselėjimą šeimoje. G.Viduolis – žinomas televizijos veidas, dalyvaujantis humoristiniuose projektuose, koncertuojantis su „Ambrozijos“ grupe. Sutuoktiniai augina du sūnus:  Paulius lanko aštuntąją, Laurynas – penktąją klases.
„Šeimos ambasadorių“ ženkleliai įteikti TV laidos „Tele bim-bam“ įkūrėjai Neringai Čereškevičienei ir jos vyrui Alfredui, laidų vedėjams Astai ir Giedriui Masalskiams, vilniečiams Alantai ir Petrui Masiuliams, Vandai ir Edmundui Petrauskams, kauniečiams Jūratei ir Virgilijui Rudzinskams, panevėžiečiams Lionei ir Jurgiui Lapinskams.
Ceremonijoje nedalyvavo disko metiko Virgilijaus Aleknos, krepšininko Sauliaus Štombergo, „Nemateko“ vadovės Egidijos Vaicekauskienės šeimos, taip pat kaišiadoriškiai Erika ir Česlovas Kriščiūnai, vilniečiai Dalia ir Rolandas Vilkončiai – visi jie paskelbti  „Šeimos ambasadoriais“.

 

 

Dalia Zibolienė

anykščių

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie