Ralio akimirkos. J. Kačerausko nuotr.
Ralio akimirkos. J. Kačerausko nuotr.

Savaitgalį rokiškėnai turėjo galimybę stebėti kasmetinio „Autoplius 300 ežerų ralio“ rungtynes: jų vienas greičio ruožas driekėsi mūsų rajone. Ralio gerbėjai ne tik palaikė savo mėgstamus sportininkus ar ekipažus, bet ir turiningai praleido laiką bene gražiausiose šalies – Visagino ir Zarasų – apylinkėse. Ilgas ir meistriškumo reikalavusias varžybas laimėjo lietuvių Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko ekipažas.

Starte – per 100 ekipažų
Kiekvienas ralio gerbėjas, atvykęs į varžybas, tikisi pamatyti intriguojančių vaizdų, suburiančių minias žmonių. Tokių didžiausiame Lietuvos vasaros ralyje tikrai netrūko.
„Autoplius 300 ežerų ralis“ – ne tik Lietuvos, bet ir kaimynų latvių bei baltarusių automobilių ralio čempionatų etapas. Tad vienu metu prie starto linijos stojo beveik 100 lenktynininkų ekipažų. Dieną žiūrovus ir dalyvius lepino puikus oras, tačiau vakare, paskutiniame greičio ruože, jis staiga subjuro, ėmė stipriai lyti, tuo apsunkindamas ekipažų varžybas.

 

Lenktyniavo ir rokiškėnai
Šiose vasaros ralio varžybose dalyvavo ir du rokiškėnai – vairuotojas Virginijus Daudžvardis su kauniečiu šturmanu Tadu Pupeikiu (automobilis „Opel Kadett“) bei šturmanas Matas Valiulis, važiavęs su uteniškiu vairuotoju Valerijumi Murnikovu („BMW 325“).

Daugiau antradienio GR

Justas KAČERAUSKAS

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie