Kūno kultūros ir sporto centro šaudykloje surengtose tradicinėse “Rokiškio taurės” varžybose sėkmingai pasirodė rajono šauliai.

Jaunių grupėje šaudymo šautuvu gulomis rungtyje pirmą vietą iškovojo Skirmantė Deksnytė. Šaudymo šautuvu iš trijų padėčių (gulomis, stovint, klūpant) pirmą vietą iškovojo Dovilė Vitonytė, S.Deksnytė buvo trečia. Šaudymo pistoletu greitošaudos (per 8 ir 6 sek.) rungtyje antrą vietą iškovojo Jurijus Babachinas, Matas Lešinskas – trečią. Šaudymo laisvo pavyzdžio pistoletu 30 šūvių (atstumas iki taikinio 50 m) rungtį laimėjo J.Babachinas, antras buvo Lukas Lešinskas. Šaudymo sportiniu pistoletu į nejudantį taikinį 25 m atstumu rungtyje antrą vietą iškovojo Ernesta Mikalauskaitė, o šaudydama į atsisukantį taikinį ji iškovojo pirmą vietą.
Jaunučių grupėje šaudymo šautuvu 20 šūvių gulomis rungtį laimėjo Edvinas Deksnys, trečią vietą iškovojo Karolis Adamonis. Šaudymo šautuvu iš dviejų padėčių (gulomis ir klūpant) rungtyje E.Deksnys buvo antras. Šaudymo pistoletu į nejudantį taikinį 20 šūvių rungtyje trečiąsias vietas iškovojo Jovilė Jakubonytė ir Justas Viškelis.
„Rokiškio taurės“ varžybose dalyvavo Biržų, Kauno, Vilniaus, Šiaulių sportininkai. Šios varžybos yra įtrauktos į Lietuvos šaudymo sporto sąjungos reitinginių varžybų kalendorių.