Sąskrydžio akimirka. A. Veikšio archyvo nuotr.
Sąskrydžio akimirka. A. Veikšio archyvo nuotr.

Rugpjūčio 10–11 d. Gerkonių kaime (Pandėlio sen.), ūkininko Kazimiero Krisiūno sodyboje, vyko Panevėžio apskrities 5-osios rinktinės šaulių sąskrydis. Toks renginys mūsų rajone organizuotas pirmą kartą.

Garbingi svečiai
Į sąskrydį atvyko ir šaulius pasveikino Lietuvos šaulių sąjungos vadas, pulkininkas Antanas Plieskis,  Pandėlio seniūnas Romualdas Varanius,  Rokiškio rajono policijos komisariato viršininkas Stasys Meliūnas, Lietuvos šaulių sąjungos Panevėžio 5-osios rinktinės vadas, pulkininkas, leitenantas Vladas Petkevičius. Prie garbingų svečių sveikinimų prisidėjo ir sodybos šeimininkas ūkininkas K. Krisiūnas.
Iškilmingoje sąskrydžio atidarymo ceremonijoje šaulių vėliavą iškėlė Rokiškio jaunasis šaulys Laurynas Čiučelis. Renginyje dalyvavo šauliai nuo 18 metų ir vyresni, jį organizavo Rokiškio jaunųjų šaulių 9-oji kuopa (vadas Algis Veikšys).

Draugiškos varžybos
Pasak kuopos vado, atsargos kapitono A. Veikšio, į sąskrydį atvyko ir daugiau svečių. Jie ne tik sveikino šaulius, bet ir tikrino jų fizinį pasirengimą sporto rungtyse. „Į sąskrydį atvyko ir jame dalyvavo Rokiškio policijos komisariato tinklininkų komanda. O sporto rungtyse varžėsi septynios jaunųjų šaulių komandos“, – sakė pašnekovas.

Daugiau šeštadienio GR

Justas KAČERAUSKAS

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie