Tarptautiniame šachmatų turnyre „Panevėžys Open“ sėkmingai pasirodė rajono šachmatų klubo vadovas Raimundas Ivanauskas bei kraštietis Marius Bieliauskas.

Rokiškėnas R. Ivanauskas varžėsi turnyro B grupėje. Jai buvo priskirti 33 šachmatininkai, kurių reitingas neviršija 1 tūkst. 800 taškų. Mūsiškio sportininko reitingas – 1 tūkst. 738 tšk. Rokiškėnas surinko 6,5 tšk., iškovojo pirmąją vietą bei savo reitingą padidino 45 tšk.
Kraštietis M. Bieliauskas, šiuo metu gyvenantis ir šachmatų treneriu dirbantis Kaune, startavo turnyro A grupėje. Joje varžėsi aukščiausią reitingą turintys 33 šachmatų meistrai. Iki šio turnyro mūsiškio sportininko reitingas buvo 2 tūkst. 113 tšk.
Turnyro nugalėtoju tapo rusas Vladimiras Burmakinas, surinkęs 7 tšk. M. Bieliausko sąskaitoje – 4,5 tšk. Kraštietis užėmė 15-ąją vietą.