„Linkoln Continental“ puikiai tinka asmeninėms šventėms. A. Trukšnys teminio vakarėlio metu. A. Trukšnio archyvo nuotr.
„Linkoln Continental“ puikiai tinka asmeninėms šventėms. A. Trukšnys teminio vakarėlio metu. A. Trukšnio archyvo nuotr.

Kiekvienas vyras gali drąsiai teigti: automobilis – jų gyvenimo dalis. Dažnas dar pridurtų, jog paauglystė praleista garaže sukiojantis prie transporto priemonių.  Panašiai atsitiko ir 31-erių  rokiškėnui Aliui Trukšniui. Jis sunkiai įsivaizduoja savo gyvenimą be automobilių ir viso to, kas su jais susiję. Pastaruosius 11 metų rokiškėnas gyvena ir dirba Airijoje, o trumpam sugrįžęs į gimtąjį kraštą mielai sėda prie egzotiško 1977 metų laidos amerikiečių gamybos „Lincoln Continental“ vairo…

Požiūrio kaita: nuo modernių iki senovinių
Kaip ir dažnas paauglys, A. Trukšnys domėjosi įspūdingais ir galingais automobiliais. „Mane visada traukė automobilio galia. Jaunystėje daugiausiai domėjausi moderniais, ypač galingais automobiliais“, – pasakojo rokiškėnas. Tačiau bėgant metams jo požiūris į automobilius keitėsi. „Nė nežinau, kodėl taip nutiko, tačiau laikui bėgant, priešingai nei paauglystėje, pradėjau domėtis senoviniais automobiliais“, – kalbėjo A. Trukšnys.
Pasak rokiškėno, senovinį automobilį, nors šio specialiai neieškojo, jis rado internete. „Naršiau informaciją apie amerikietiškus automobilių aukcionus. Netyčia užtikau senovinių automobilių, jie ir patraukė mano dėmesį. Praėjus tam tikram laikui nusprendžiau įsigyti būtent tokį automobilį“, – pasakojo „Lincoln Continental“ savininkas. Anot jo, prieš metus pirkdamas šį automobilį apie jo paskirtį negalvojo: įsigijo dėl malonumo.

Daugiau šeštadienio GR

Justas KAČERAUSKAS

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments