Giedriaus Lekandros antrasis įvartis. L. Dūdaitės nuotr.

Birželio 7 d. Aukštaitijos pirmenybių rungtynėse Rokiškio futbolo klubas įveikė Pasvalio “FC Kagrė”. Į mūsiškių puolėjo Giedriaus Lekandros du taiklius smūgius svečiai atsakė vienu įvarčiu. Mūsiškis puolėjas įpusėjus pirmajam kėliniui “uždirbo” 11m baudinį: jis su kamuoliu įsiveržė į varžovų baudos aikštelę ir pasvaliečių gynėjas G. Lekandrą sustabdė tik grubia pražanga. Mūsiškis puolėjas pats stojo prie 11 m žymos ir tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus, nepalikdamas jokių šansų pasvaliečių vartininkui. Antrajame kėlinyje po puikios mūsiškių atakos G. Lekandra pergudravo vartininką ir kamuolį pasiuntė į vartų kampą.

Įpusėjus antrajam kėliniui rokiškėnai kiek atsipalaidavo ir pasvaliečiai vienas prieš vieną “sušaudė” mūsų vartininką. Rungtynių pabaigoje dominavo svečiai, tačiau jie nesugebėjo išlyginti rezultato. 2:1 pergalę šventė Rokiškio futbolo klubas.