Aikštelė prie neįgaliesiems skirto tiltelio išardyta
Aikštelė prie neįgaliesiems skirto tiltelio išardyta

Artėja maudynių sezonas, tačiau Rokiškio ežero paplūdimys tam dar nepradėtas ruošti: didysis tiltas, neįgaliesiems skirto tiltelio turėklai sulaužyti, plytelių pagrindas išardytas, o trinkelės sumestos į ežerą.

Dar viena talka
paplūdimiui tvarkyti
Į „Gimtojo Rokiškio“ redakciją pagalbos kreipėsi Laimis Jankauskas. „Kreipiuosi į Jus, nes nežinau, kas dar gali pagelbėti. Pas poną merą Vytautą Vilį nesinori eiti, jis gal didesnių problemų turi“, – dėstė rokiškėnas. Jo nuomone, miestelėnai turi gražų ežerą, orams sušilus prie jo renkasi daugybė smalsuolių – ir vyresnių žmonių, ir vaikų, tačiau po žiemos paplūdimys atrodo labai niūriai.
„Gal reikėtų organizuoti dar vieną talką, kviesti rokiškėnus atsinešti lentų, vinių, dažų ir tvarkyti paplūdimį, kad jame galėtų poilsiauti miestiečiai ir miesto svečiai“, – siūlė L.Jankauskas.

Trinkelės nusviestos į ežerą
ir pakrantę
Vėjas, lietus ir vandalai baigia suniokoti didįjį ežero pontoninį tiltą. Keliose vietose medinės jo dalys sulaužytos, todėl norint patekti ant tilto reikia peršokti kliūtis. Likusiose medžio nuolaužose labai daug aštrių vinių, į kurias gali susižaloti maudynių mėgėjai. Jau surūdijo ir metalinės tilto dalys, ypač kopėčios, kuriomis besimaudantieji lipa iš vandens. Liūdnas vaizdas prie tiltelio, skirto neįgaliesiems. Jo turėklai visiškai sulaužyti, o plytelių pagrindas išardytas. Trinkelės nepavogtos, tik sumestos į vandenį, jomis nusėtas paplūdimys.
Neaiški paplūdimyje esančio gelbėtojų namelio paskirtis: patekti į jį negalima, nes laiptų nebėra. Jie specialiai nuimti, kad į pastatą nepakliūtų paaugliai, kurie viduje rūkydavo, gerdavo, šiukšlindavo. Visas namas lyg sušaudytas: vandalai apdailos lentelėse išmušė didžiules skyles.

Daugiau ketvirtadienio „Gimtajame…“

Dalia ZIBOLIENĖ

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie