Varžybų pradžia. J. Kačerausko nuotr.

Praėjusį sekmadienį rokiškėnai, atitrūkę nuo kasdienių darbų, stebėjo automobilių kroso „Šermukšniukas–6“ varžybas, jau šeštus metus organizuojamas Rokiškio ekstremalaus sporto klubo. Kaip ir kiekvienais metais, rungtynės vyko šalia Bajorų (Rokiškio kaim. sen.) įrengtoje trasoje. Šįkart joje dominavo rokiškėnai sportininkai.

Atkakli jaunimo kova
Pirmieji į trasą išvažiavo jauniausi varžybų dalyviai. Tarp jų – ir mergina bajoriškė Eglė Strumskytė. 21–erių sportininkė automobilių krose ne naujokė: į pirmąsias varžybas ji išvažiavo būdama vos 15 metų, o po septynių įveiktų etapų bendroje įskaitoje Eglė liko ketvirta.
Praėjusį sekmadienį jaunoji sportininkė taip pat džiūgavo, nes Jaunimo–moterų klasėje užėmė antrąją vietą. Pirmas atvažiavo Justas Lapašinskas iš Rokiškio.
M–1600 klasėje nugalėjo panevėžietis Egidijus Nevulis. O rokiškėnas Darius Blažys, kuris jau 15 metų dalyvauja automobilių kroso varžybose, nepaliko vilčių kitiems sportininkams nugalėti M–2000 klasėje.
Po atkaklios kovos OPEN klasėje nugalėjo rokiškėnas Marius Žiukelis.