Už sėkmingą veiklą KB „Miško draugas“ gavo „Gazelės“ sertifikatą. L.Dūdaitės nuotr.
Už sėkmingą veiklą KB „Miško draugas“ gavo „Gazelės“ sertifikatą. L.Dūdaitės nuotr.

Kooperatinė bendrovė „Miško draugas“ sparčiausiai augusių Panevėžio apskrities įmonių dešimtuke užėmė septintąją vietą.

Varžėsi per 2 600 įmonių
Į kasmetinius „Gazelių“ apdovanojimus, rengiamus „Verslo žinių“, pretendavo pelningai dirbančios smulkiosios ir vidutinės įmonės, kurių apyvarta ketverius metus didėjo bent po 10 proc. Buvo vertinamas verslo skaidrumas bei viešumas.
Dėl apdovanojimų varžėsi per 2 600 įmonių. Absoliučiai sparčiausiai augusia 2008-2011 m. įmone pripažinta Kauno UAB „Aurelinas“. Antroji vieta teko sostinės UAB „Pigu“,  trečioji – Kauno UAB „Medvita“. Panevėžio apskrities lydere pripažinta baldų gamybos UAB „Scan solie Baltic“, kurios pardavimai augo beveik 341 proc. „Miško draugo“ pardavimai minėtu laikotarpiu padidėjo beveik 88 proc., užpernai bendrovės ikimokestinis pelnas siekė 805 tūkst. Lt.

Ketina plėstis į Latviją
KB „Miško draugas“ pirmininkas Algirdas Rudnickas įmonei planuoja sėkmingą plėtrą. „Tikimės ne tik vėl patekti į apskrities geriausiųjų įmonių dešimtuką, bet ir pretenduoti tapti lyderiais“, – sakė A.Rudnickas.
KB „Miško draugas“ verčiasi miško pirkimu, kirtimu, medienos prekyba bei jos pervežimais, rengia miškotvarkos, miško įveisimo, atkūrimo projektus, konsultuoja miškų savininkus. Bendrovėje dirba per 20 darbuotojų.
Įmonės veiklos teritorija jau apima kone pusę šalies – Aukštaitiją, Dzūkiją, Vidurio Lietuvą. „Na, į Kuršių Neriją kojos dar neįkėlėme“, – juokavo įmonės komercijos direktorius Salvijus Mikulėnas. Verslo ryšius „Miško draugas“ mezga ir su Latvijos verslininkais: šie yra bendrovės apvaliosios medienos pirkėjai.
„Mūsų įmonė subrendo. Atsisakėme mažiau pelningų verslo rūšių ir koncentravomės į sėkmingiausias. Nesivaikome trumpalaikių pelnų, negyvename šia diena, galvojame apie įmonės penkerių metų ateitį ir stengiamės didinti apyvartą“, – pasakojo S.Mikulėnas.
Pasak vadovo, pastarųjų metų sėkmę lėmė ir pamažu augantis bendrasis šalies ekonomikos lygis bei atsigaunantis statybų sektorius.

Daugiau šeštadienio “Gimtajame…”

Lina DŪDAITĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: