Rajono mero V.Kanopos taurę Utenos apskrities futbolo asociacijos prezidentas A.Krisiūnas (dešinėje) įteikė rokiškėnų komandos kapitonui G.Sirvydžiui. A.Krisiūno nuotr.

Praėjusį šeštadienį „Romuvos“ gimnazijos salėje surengtas salės futbolo Utenos apskrities futbolo asociacijos (UAFA) senjorų pirmenybių antrasis turas. Jame 6 ekipos varžėsi dėl rajono mero Vidmanto Kanopos taurės. Namų sienos ir sirgalių palaikymas įkvėpė mūsiškius futbolininkus: mero taurė liko Rokiškyje.

Netikėta pergalė
Utenos apskrities futbolo asociacijos senjorų pirmenybių pirmasis turas vyko gruodžio 10 d. Utenoje. Tuokart varžėsi 8 apskrities ekipos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Rokiškėnai žaidė su Zarasų bei Utenos ir „Auto 1 Logistics“ ekipomis. Pogrupyje mūsiškiai liko treti. Turo nugalėtojais tapo „FK 2003“ komanda iš Utenos.
Pirmenybių antrojo turo varžybose Rokiškyje varžėsi 6 ekipos: šeimininkų, Kupiškio, Zarasų, Utenos, Molėtų ir Visagino. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Mūsiškiai kartu su kupiškėnais ir zarasiškiais žaidė „A“ pogrupyje.
Rungtynių su Kupiškio ekipa pradžia rokiškėnams susiklostė itin nesėkmingai: vos per 10 min. svečiai jiems įmušė du įvarčius. Įgiję persvarą kupiškėnai atidavė žaidimo iniciatyvą mūsiškiams. Šie rengė pavojingas atakas, tačiau svečių vartus gelbėjo vartų skersinis ir virpstai. Senkant paskutinėms rungtynių minutėms kupiškėnai patikėjo pergale ir atsipalaidavo. To mūsiškiams ir tereikėjo: jie per dvi minutes išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį pačioje rungtynių pabaigoje pelnė Liudas Navickas. Rokiškėnai išplėšė pergalę 3:2.
Dvikovoje su Zarasų ekipa rokiškėnai troško revanšo: pirmenybių pirmajame ture Utenoje jie nusileido zarasiškiams 0:2. Šįsyk sėkmė lydėjo rajono futbolininkus: jau pirmosiomis rungtynių minutėmis jie išsiveržė į priekį 2:0. Pergalės iš rankų mūsiškiai nebepaleido.