UAB
UAB "Rokitra" automobilių servise įrengta mašinų dažymo kamera

Pasibaigus žiemos sezonui rokiškėnai į servisus atvaro savo automobilius ir pageidauja patikrinti jų važiuoklę, pakeisti tepalus ir, svarbiausia, papildyti oro kondicionierius.

„Gimtasis…” tęsia pasakojimą apie rajono servisuose teikiamas paslaugas.

Atsarginėmis automobilių detalėmis prekiaujanti ir serviso paslaugas teikianti UAB „Rovetra” specializuojasi automobilių elektronikos srityje. „Mūsų serviso meistrai atlieka įvairius automobilių remonto darbus, tačiau labiau specializuojasi automobilių elektronikos srityje. Automobiliai modernėja, juose begalė elektronikos, o mūsų specialistai puikiai išmano šią sferą. Į mus kreipiasi vairuotojai, susiduriantys su automobilių starterių ar generatorių gedimais – turime gausų šių atsarginių detalių pasirinkimą. Meistrai remontuoja ne tik lengvuosius automobilius, kurių starteriai yra 12 voltų, bet ir sunkvežimius bei traktorius, kuriems reikia 24 voltų maitinimo srovės”, – sakė serviso direktorė Kristina Vetrova.

Anot pašnekovės, dažniausiai automobilių elektronikos problemomis klientai skundžiasi orams besikeičiant: „Prieš žiemą sulaukiame didesnio būrio klientų, nes dauguma susirūpina automobilių akumuliatoriais, o paspaudus šaltukui – ir tų, kurie skundžiasi generatoriais, užšalusiais starteriais.”

Automobilių versle besisukanti K. Vetrova džiaugėsi, jog servise yra aparatūra, kuri naudojama automobiliams padengti antikorozine danga. „Šios paslaugos klientai dažniausiai pageidauja pavasarį ir rudenį, kai orai drėgniausi, nes nori apsaugoti savo automobilius nuo rūdžių ar kelio akmenukų”, – aiškino serviso direktorė.

Išsamiau – ketvirtadienio GR.

Miglė KATINAUSKIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments