puodelis

       

Nuo rugsėjo 11 d. rajonas nebeturi apylinkės prokuratūros. Tai skelbia ir nauja iškaba ant Vytauto gatvės 17-ojo  namo, Rokiškyje. Jame įsikūrė Panevėžio apygardos prokuratūros Panevėžio apylinkės prokuratūra.
 Kaip buvo numatyta antrajame šalies prokuratūros struktūros reformos etape, Rokiškyje dirbantys prokurorai ir kiti įstaigos darbuotojai tapo Panevėžio apygardos prokuratūros Panevėžio apylinkės prokuratūros dalimi.
 Kadangi pasikeitė įstaigos statusas, rokiškėnams nebeliko ir atskiro vyriausiojo prokuroro: Rokiškio prokurorams vadovavęs Ramūnas Bačiulis jo paties pageidavimu buvo perkeltas į kitai Panevėžio apygardai priklausančios – Utenos apylinkės – prokuratūrą. Jo dabartinė darbo vieta – Molėtai. 
Pagal šalies prokuratūros sistemos pertvarkos planą, Rokiškyje yra numatyta darbo vieta Panevėžio apygardos prokuratūros Panevėžio apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojui. Kol kas ji laisva. Į pavaduotojo pareigas, esant tarnybiniam būtinumui, laikinai pervestas prokuroras Renaldas Žalys. Jis koordinuos ne tik Rokiškio, bet ir Kupiškio prokurorų darbą.
Beje, pastaruoju metu dėl kadrų trūkumo Kupiškyje buvo susiklosčiusi nepavydėtina situacija: iš keturių prokurorų tarnybą paliko net trys. Organizuoti ikiteisminius tyrimus ir jiems vadovauti į Kupiškį komandiruojamas rokiškėnas.
Rokiškyje iš šešių prokurorų liko trys ir jų laukia nemenki iššūkiai: nusikalstamumas rajone nemažėja, o įvykius tiriantys policijos pareigūnai negali pasigirti gausiomis pajėgomis. 
        

GR inform.

Rašyti komentarą

Komentarų nėra

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie