Tarybos narių rokiruotė: socialdemokratą Eugenijų Germaną Majauską keičia jo bendrapartietis Algis Čepulis.   Redakcijos archyvo nuotr.
Tarybos narių rokiruotė: socialdemokratą Eugenijų Germaną Majauską keičia jo bendrapartietis Algis Čepulis. Redakcijos archyvo nuotr.

Darbą rajono taryboje palieka socialdemokratas Eugenijus Germanas Majauskas. Atsistatydinimo iš tarybos nario pareigų 76-erių politiko prašymas Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) pateiktas spalio 15 d. E. G. Majauskui atsisakius mandato, pagal socdemų rinkimų sąrašą tarybos nariu taps 49-erių rajono socialdemokratų lyderis Algis Čepulis, užimantis vadovaujamas pareigas vienoje verslo bendrovėje. Darbo taryboje praktikos jis iki šiol neturėjo.

E. G. Majauskas rajono tarybos nariu dirbo nuo 2012 m. Pirmaisiais šalies nepriklausomybės metais (1990-1992 m.) jis buvo Rokiškio miesto meras, vėliau pasinėrė į verslą. Socialdemokratų partijos Rokiškio skyriaus nariu jis tapo  2001 m.
Apie darbą rajono taryboje ją paliekantis E. G. Majauskas sakė taip: „Jeigu tarybos nariai nebūtų susiskirstę į frakcijas, nebūtų partinių priesakų ir interesų, o siektų bendro sutarimo rajono gyvenimo svarbiais klausimais, taryba galėtų dirbti efektyviai. Dabar visi pririšti prie partinės virvutės, pozicija ir opozicija ginčijasi iš principo, kad reikia ginčytis. Ir tą dažniausiai daro dėl smulkmenų.“ Politikui labiausiai širdį skauda dėl to, kad rajonas giliai įklampintas į skolas, o jos nemažėja. E. G. Majausko nuomone, didžiulius pinigus kainuojantys kai kurie projektai mažėjančiai rajono gyventojų bendruomenei nebūtinai reikalingi. Todėl, anot jo, kartais susidaro įspūdis, kad rajono valdžia pinigus ima tik tam, kad turi galimybę juos paimti, o kaip atiduos – negalvoja.

Išsamiau – ketvirtadienio GR.

Aldona Minkevičienė

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie