Rajono čempionai -
Rajono čempionai - "Fenikso" krepšininkai. L. Dūdaitės nuotr.

Rajono vyrų krepšinio pirmenybių nugalėtojais tapo “Fenikso” krepšininkai. Nors nuo pat pirmųjų rungtynių minučių ši komanda įgijo persvarą prieš “Entuziastus”, o įpusėjus ketvirtajam kėliniui ji buvo daugiau nei dvidešimt taškų, aikštelėje virė nesuvaidintos aistros. Arbitrams abiejų komandų žaidėjus teko raminti… techninėmis pražangomis.

Pusfinalyje “Feniksas” be vargo įveikė “Sporto centro” krepšininkus. O “Darola” nusileido “Entuziastams”. “Darolos” komanda – etatinė rajono pirmenybių finalininkė, todėl matyti ją rungtynėse dėl trečiosios vietos buvo neįprasta. Komandos vadovas ir treneris Darius Blažys “Gimtajam…” teigė, kad žaisti dėl pirmenybių bronzos komandai neįprasta. “Prisimename senus laikus”, – sakė jis. Tačiau komandos vadovą labiau jaudino penkių traumuotų žaidėjų problema: kai kurie jų patyrė skaudžias ir sunkias traumas, o vieno laukia net operacija. “Darola” karaliavo aikštėje. “Sporto centro” jaunesni ir fiziškai ne tokie stiprūs žaidėjai nusileisdavo varžovams kietose grumtynėse dėl kamuolio. Tačiau “Sporto centras” iki pat paskutinių minučių kovojo. Besibaigiant rungtynėms abi komandos pademonstravo sirgaliams garbingo žaidimo pamoką: po varžovų krepšiu patyrus traumą “Sporto centro” žaidėjui, link atsarginių suolelio jį nešė komandos draugas ir “Darolos” žaidėjas. Likus žaisti beveik vienuolika sekundžių, “Sporto centro” ekipos žaidėjai padėjo ant parketo kamuolį ir pripažino “Darolos” pranašumą 109:73.

Rungtynėse dėl pirmenybių nugalėtojų titulo “Feniksas” nesunkiai įveikė “Entuziastus”. Pastarųjų ryškus lyderis, žibėjęs visas rungtynes ir džiuginęs žiūrovus puikiais prasiveržimais ir metimais – Tomas Trumpa. “Fenikso” gretose dauguma žaidėjų sėkmingai talkino komandai, tačiau itin matomas buvo tolimais metimais garsėjantis Valentinas Pupšys. Nors “Feniksas” turėjo saugią persvarą, “Entuziastai” priešinosi jam iki pat paskutinių rungtynių sekundžių. Aistros aikštelėje virė: už tai, kad ginčydamas arbitro komandos draugui skirtą pražangą, į aikštelę iššoko “Fenikso” žaidėjas. Ir gavo techninę pražangą. Tokią pat nuobaudą netrukus gavo ir “Entuziastų” atstovas už bandymą arbitrui paaiškinti, kaip šiam reikia švilpti. Abiejų komandų žaidėjai irgi susiginčijo. Po rungtynių, kurias 102:80 laimėjo “Feniksas”, abiejų komandų krepšininkai draugiškai spaudė rankas.

Išsamiau apie rajono vyrų krepšinio pirmenybių finalus skaitykite “Gimtajame Rokiškyje”. 

Lina Dūdaitė

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: