„Bitės“ tinklo direktorius Gintas Butėnas teigia
„Bitės“ tinklo direktorius Gintas Butėnas teigia

„Bitė Lietuva“ turi džiugių žinių Rokiškio miesto ir rajono gyventojams – rokiškiečiai, kaip ir kiti „Bitės“ klientai, gali naudotis sparčiausiu 4G mobiliuoju internetu. Visame pasaulyje gerai žinoma nepriklausoma interneto greičio matavimo lyderė OOKLA („Speedtest.net“) oficialiai pripažino, kad „Bitės“ 4G ryšys yra greičiausias Lietuvoje.

Kiekvienas norintis gali užsukti į OOKLA svetainę www.speedtest.net arba parsisiųsti „Speedtest“ programėlę į savo išmanųjį įrenginį ir išbandyti turimą interneto spartą. Kasdien pasaulyje taip atliekama apie 5 mln. interneto greičio matavimo testų. OOKLA ekspertai išanalizavo dešimtis tūkstančių testų Lietuvoje ir nustatė, kad vidutinis „Bitės“ 4G parsisiuntimo greitis siekia 43,04 Mbps, o nusiuntimo – 20,88 Mbps. Atitinkamai antrą vietą Lietuvoje užėmusiai mobiliojo ryšio operatorei užfiksuoti 25,91 Mbps parsisiuntimo bei 11,79 Mbps nusiuntimo greičiai. Trečiąjį rezultatą pademonstravusiai bendrovei užfiksuotos 24,57 Mbps parsisiuntimo bei 10,39 Mbps nusiuntimo spartos. Matavimai užfiksuoti vartotojams siunčiant greičio testus 2015 m. II ir III ketvirčiais su 4G įrenginiais ir 4G SIM kortelėmis. Daugiau informacijos apie apdovanojimą galima rasti tinklalapiuose www.speedtest.net/awards/lt/carrier ir www.bite.lt.
„Tai bene pats tiksliausias interneto spartos matavimo būdas, nes apima informaciją, surinktą iš daugybės greičio matavimų, atliktų skirtingų vartotojų, skirtinguose mobiliojo ryšio tinkluose, skirtingais įrenginiais ir skirtingose vietovėse, taip pat įvairiu paros metu. „Bitė“ ir toliau palaikys tokią aukštą tinklo kokybę ir jau šį ketvirtį mūsų 4G/4G+ tinklas pasieks iki 90 proc. Lietuvos gyventojų“, – sako Gintas Butėnas, „Bitės“ tinklo direktorius.

Filmai, nuotraukos telefone –
be jokių trikdžių
Pasak G. Butėno, greičiausias internetas išmaniajame įrenginyje suteikia ne vieną privalumą: „Tobulėjant technologijoms, tobulėja ir mūsų išmanieji telefonai: jie spartėja, ekranai didėja ir rodo vis gražesnį vaizdą. Todėl sparčiausias 4G mobilusis internetas leidžia be trikdžių savo telefone ar kitame išmaniajame įrenginyje žiūrėti filmus, vaizdo klipus ar kitus didelės raiškos vaizdus. Be to, užfiksuotas smagias akimirkas greičiausiai  galima įkelti į „YouTube“ ar kitą talpyklą, arba per keletą sekundžių parsisiųsti didesnės apimties filmus ar dokumentus.“

Verslui – puikus sprendimas
internetui biure
ir nuotoliniam darbui
Kaip pastebi G. Butėnas, sparčiausias mobilusis internetas praverčia ne tik laisvalaikiu, bet ir darbo metu. „Kai pristatėme mūsų greičiausią 4G/4G+ tinklą, šią žinią teigiamai įvertino ir verslo įmonės. Su naujomis technologijomis atsirado geresnės galimybės pasiūlyti klientams ne tik mobilųjį, bet ir greičiausią internetą biuruose. Be to, tai suteikė galimybę pasiekti bendrovės dokumentus, el. paštą arba keistis didelės apimties failais net ir nebūnant tiesiogiai darbovietės biure“, – teigia G. Butėnas.

Greičiausiam internetui
siūlomas platus įrenginių
pasirinkimas
Norint naudotis sparčiausiu „Bitės“ 4G internetu, reikia turėti išmanųjį telefoną su SIM kortele, palaikančius  šią technologiją. Pasak G. Butėno, šiuo metu klientai aktyviai atsinaujina ir net daugiau nei 85 proc. „Bitėje“ parduodamų telefonų – išmanieji. „Užsukę į mūsų salonus ar internetinę parduotuvę, klientai gali rinktis iš itin plataus išmaniųjų telefonų asortimento – prekiaujame beveik 100 skirtingų išmaniųjų telefonų modelių. Didžioji jų dalis – apie 70 proc. – palaiko 4G technologiją, ir dar arti 20 proc. palaiko 4G+“, – sako „Bitės“ tinklo vadovas.
Užs. 84

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: