Sutarties Provadijos savivaldybėje pasirašymo akimirka.
Sutarties Provadijos savivaldybėje pasirašymo akimirka.

Rugpjūčio 27 – rugsėjo 3 d. Rokiškio pedagogų ir valdžios atstovų delegacija viešėjo Provadijos savivaldybėje (Bulgarija). Pedagogai dalyvavo kolegų edukacinėse programose, o rajono valdžios atstovai pasirašė savivaldybių bendradarbiavimo ketinimų protokolą.

Projektas
Rokiškio rajono savivaldybė, Švietimo centras ir Juozo Tūbelio progimnazija dalyvauja „Comenius Regio“ partnerystės projekte “Learning is fun (examples)”. Būtent šis projektas rokiškėnus nuvedė į Bulgariją: šioje šalyje buvo surengti mokymai “Projektų technologijos mokykloje” ir “Interaktyvūs mokymo metodai”.
Į Bulgariją vyko projekto vadovė Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Rita Gagiškienė, mero patarėjas verslui ir investicijoms Valerijus Rancevas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Saulis, Juridinio ir personalo skyriaus vedėjas Ramūnas Godeliauskas, Švietimo – Aurimas Laužadis, šio skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Grochauskienė, taip pat Švietimo centro bei J.Tūbelio progimnazijos atstovai.

Veikla
Rugpjūčio 28 d. projekto vadovė ir rajono valdžios atstovai dalyvavo oficialiame Provadijos mero Filcho Filevo priėmime. Čia buvo pasirašytas Rokiškio ir Provadijos savivaldybių bendradarbiavimo ketinimų protokolas. Juo abi pusės įsipareigojo imtis bendros veiklos: dalytis teisine informacija, organizuoti kultūros ir turizmo, švietimo ir mokslo, sveikatos apsaugos, sporto, aplinkosaugos bei verslo renginius.
Rokiškėnai susitiko ir su Provadijos vietos veiklos grupės (VVG) vadove Penka Jodranova, pristatė Rokiškio VVG, išklausė kolegų ir susitarė dėl tolesnio bendradarbiavimo.
Rugpjūčio 28-29 d. Švietimo skyriaus, J.Tūbelio progimnazijos, Provadijos Ivano Vazovo pagrindinės mokyklos bei šio miesto Vaikų užimtumo centro atstovai dalyvavo projekto mokymuose Albenos mieste.

Daugiau šeštadienio “Gimtajame…”

GR inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: