R.Godeliausko šuo Popsas parodoje demonstravo nepriekaištingą eiseną. R.Godeliausko archyvo nuotr.

Tarptautinėje šunų parodoje “Kikos taurė 2013” puikiai pasirodė ir rokiškėnas Ramūnas Godeliauskas su labradoro veislės patinu Popsu ir kalyte Tina.

Popsas, perspektyvus dvejų metų patinas, labradorų veislės čempionų klasėje (tai – ne jaunesnių nei 15 mėn. bei kitose parodose čempiono titulus pelniusių šunų klasė) užėmė pirmąją vietą. R.Godeliausko keturkojis buvo pripažintas ir visų 20-ies konkurse dalyvavusių labradorų geriausiu atstovu. Rokiškėno šuo geriausiu pripažintas ir vandens keturkojų grupėje. Šios grupės šunims būdinga iš vandens traukti medžioklės laimikį, šeimininko įmestą daiktą, netgi gelbėti žmones. Pasaulyje užfiksuota nemažai atvejų, kai būtent labradorai išgelbėjo skęstančiuosius.
Didžiausias Popso įvertinimas – vieta geriausiųjų parodos “Kikos taurė 2013” šunų dešimtuke.
Puikiai įvertinta ir parodoje dalyvavusi R.Godeliausko 13 mėn. kalytė Tina. Ji labradorų veislės jaunimo klasėje užėmė pirmąją vietą bei tapo Lietuvos ir Latvijos jaunimo čempione.