Ieškodamas lėšų komandos startui Regionų krepšinio lygoje Gintaras Kravčenka jau pradėjo minti verslininkų ir valdininkų slenksčius. D.Zibolienės nuotr.
Ieškodamas lėšų komandos startui Regionų krepšinio lygoje Gintaras Kravčenka jau pradėjo minti verslininkų ir valdininkų slenksčius. D.Zibolienės nuotr.

Rajono sportas net geresniais laikais nebuvo aptekęs pinigais. O ekonominis ledynmetis verčia dar labiau taupyti. Ar išgyvens sunkmetį tradiciniai, sporto aistruolių pamėgti renginiai? Ar ras lėšų rajono klubai kitą sezoną deleguoti savo komandas į respublikines ir apskričių pirmenybes?

Atšaukė svarbias varžybas

Neįvyks Lietuvos jaunimo žaidynės. Atidėtos iki rudens šalies jaunučių žaidynės, vyks jų tik trylikos pačių svarbiausių strateginių, olimpinių sporto šakų varžybos. Mažėja draugiškų turnyrų ir varžybų. Tokios krizės pasekmės šalies sporte. „Situacija tokia: geriausi sportininkai į svarbiausias varžybas išvyksta“, – sakė Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) direktorius Augutis Kriukelis. Tačiau sportinio inventoriaus atnaujinti nėra iš ko.
Rajone suplanuotos varžybos rengiamos pagal numatytą grafiką. Tik… perpus kukliau. „Taupome įsigyti apdovanojimui skirtas taures, medalius, karpome išlaidas teisėjavimui. Varžyboms rengiame kur kas mažiau atributikos: ženklelių, gairelių“, – pasakojo KKSC direktorius. Jo teigimu, medalio sportininkui kaina svyruoja nuo 2,5 iki 8 Lt. Žinoma, apdovanojimams perkami pigiausi medaliai.

Visas straipsnis antradienio „Gimtajame…“  

Lina Dūdaitė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie