„Romuvos“ stadionas: vietoj kampinio gairelių ir vartininko aikštelės – pėsčiųjų sumintas „greitkelis“. L. Dūdaitės nuotr.
„Romuvos“ stadionas: vietoj kampinio gairelių ir vartininko aikštelės – pėsčiųjų sumintas „greitkelis“. L. Dūdaitės nuotr.

Rokiškio futbolo klubo vadovas Erikas Gaigalas inicijavo susitikimą su rajono meru Vytautu Viliu bei savivaldybės specialistais. Susitikimo tema – merdintis Juozo Tumo-Vaižganto „Romuvos“ stadionas. Nors jis priduotas eksploatuoti dar 2012 m., tačiau jame iki šiol nesužaistos pirmosios futbolo rungtynės, vietoj vartų – mikrorajono gyventojų išmintas „greitkelis“, o reta veja tapo šunų vedžiojimo aikštele.

Kai buvo patvirtintas stadiono rekonstrukcijos planas, rajono futbolo visuomenė neslėpė džiaugsmo: pagaliau komanda turės tinkamų matmenų aikštę su puikia veja, persirengimo kabinomis žaidėjams ir teisėjams, tribūnomis sirgaliams, galbūt, net laistoma veja. Deja, viltys pamažu bliūško: paaiškėjo, kad persirengimo kabinų ir laistomos vejos nebus. Stadionas neatitiko ir FIFA keliamų standartų aikštės matmenims. Pernai rudenį Rokiškio futbolo klubo komanda surengė kelias treniruotes šioje aikštėje ir futbolininkai atvirai kalbėjo: veja kieta ir akmenuota. O šiemet stadione jau nežaidžiama: per žiemą žolė iššalo. Kaip atgaivinti naujausią rajono futbolo stadioną, buvo surengtas pasitarimas pas rajono merą. „Jau treti metai, kaip baigtas stadionas, bet jis neveikia. Ką galime padaryti, kad jame galima būtų žaisti?“ – susitikimo temą paskelbė rajono vadovas.

Be jo susitikime dalyvavo ne tik V. Vilys, bet ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rimantas Velykis, Kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojas, praeityje žinomas futbolo žaidėjas, o dabar treneris Edmundas Ščiuplys, Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos direktorius Gediminas Matiekus bei savivaldybės Statybos bei infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjos pavaduotoja Aušra Vingelienė ir vyresnysis specialistas Romaldas Vilkas, Žemės ūkio skyriaus specialistai.

Išsamiau – antradienio GR.

Lina Dūdaitė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie