Fotomenininkė kraštietė Giedrė Rein (kairėje).
Fotomenininkė kraštietė Giedrė Rein (kairėje).

 

 

 Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje atidaryta fotomenininkės kraštietės Giedrės Rein paroda „Pradžia“, žavinti užburiančiais saulėtekio vaizdais.    

Praėjusią savaitę Viešosios bibliotekos skaitykloje atidaryta fotografijos paroda „Pradžia“.   „Stebiuosi gamta – amžinu įkvėpimo, grožio ir išminties šaltiniu. Tai mano mokytoja, globėja, motina, žiniuonė, įkvėpėja. Žaviuosi jos gebėjimu nenuilstamai kurti harmoniją. Fotografavau saulėtekius, norėdama parodyti, kaip gamta moka atgimti, kaip ji skleidžia energiją,“, – jautriai apie fotografijas kalbėjo menininkė G.Rein. Kiekvienai nuotraukai ji sukūrė eiles. Parodos atidaryme jas skaitė, siūlydama susirinkusiems spėti, apie kurį darbą kalbama.

„Rytais, brėkštant aušrai, tekant saulei, visa, kas gyva, laukia dienos pradžios. Laukimas pilnas tylos ir nuoširdaus atsivėrimo viskam, kas bus. Tai lyg misterija, kurios metu galima pajusti pasaulio sutvėrimo, gyvybės, grožio ir jėgos paslaptį. Pradžios, pabudimo, naujumo, vilties stebuklas, išgyventas širdyje tekant saulei, ir dabar – žiūrint į nuotraukas, žadina vidinę jėgą, viltį, gerumą ir tikėjimą…“

 

Visas straipsnis ketvirtadienio „Gimtajame…“

Dalia Zibolienė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie