Koją baugu dėti ne tik gyvūnų vedžiojimo aikštelėse... N.Byčkovskio nuotr.
Koją baugu dėti ne tik gyvūnų vedžiojimo aikštelėse... N.Byčkovskio nuotr.

Sniegui nutirpus žmogaus nevalyvumo pasekmės kaip ant delno: miesto šaligatviai ir parkai prišiukšlinti ir gausiai „apkrauti“ šunų ekskrementais.

Koją baugu dėti ne tik gyvūnų vedžiojimo aikštelėse, bet ir žaliosiose vejose. Šunų tualetu paverstas ir miesto pasididžiavimas – Liongino Šepkos parkas. Greta esančio Parko kvartalo gyventojai nebežino, kaip kovoti su nevalyvais šunų šeimininkais. „Šunų ir kačių augintojai privalo surinkti gyvūnų išmatas. Yra pirkti specialių maišelių ir kastuvėlių, tereikia šiek tiek kultūros ir supratimo“, – sakė  Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Rokiškio agentūros vadovas Vidmantas Bražiūnas.
Žmonės pagalbos kreipėsi į aplinkosaugininkus, miesto seniūniją ir prašė aplinkos teršėjus bausti.
Miesto seniūnas Arūnas Krasauskas buvo susitikęs su problemą iškėlusiais gyventojais, Visuomenės sveikatos biuro specialistais ir aplinkosaugininkais. Sutarta keturkojų šeimininkams dar kartą priminti gyvūnų laikymo taisykles ir jų vedžiojimo vietas.
Asmuo, kartą jau įspėtas dėl nesurinktų ekskrementų, už pakartotinį pažeidimą bus baudžiamas iki 300 Lt. Be to, primenama, kad gyvūnus vedžioti reikia tik jiems skirtose aikštelėse, bet ne miesto parkuose.

Aldona MINKEVIČIENĖ

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie