neuzmirsk.lt nuotr.
neuzmirsk.lt nuotr.

 

Socialinis projektas „Neužmirštuolė”, kviečiantis visus mus per Laisvės gynėjų dieną, sausio 13 d. prisiminti, kodėl esame laisvi ir atlapą įsisegti vieningą ženkliuką – Neužmirštuolės žiedą, šiemet su nauja banga kyla jau trečiąkart.

„Atminimo žiedu puošiasi nuo darželinuko iki aukščiausių valstybės pareigūnų. Kartu atsiranda vis naujų formų, kaip žmonės įsitraukia patys, – vieni neužmirštuolių žiedus lipdo iš molio, kiti mezga, treti juos siuvinėja ar karpo iš popieriaus. Visos šios iniciatyvos be galo džiugina”, – tikina p. Gedvilienė. Pasak jos, pagrindinė projekto mintis – pagerbti Sausio 13-osios aukas, sukuriant modernesnę istorinės atminties formą, parodyti, jog mokame ne tik liūdėti, bet ir džiaugsmu ir dėkingumu atminti mums svarbius įvykius ir žmones.

„Norėjome atrasti būdą, kaip istoriją pateikti patraukliai, ypač jaunimui, kartu prisiderinant prie socialinės medijos kultūros. Pirmaisiais metais akcijos iniciatoriai išdalino 10.000 ženkliukų, antraisiais – atspausdinome jau 50.000 ženkliukų”, – skaičiuoja Aistė Gedvilienė, viena iš akcijos iniciatorių.

 

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: