Ar saugu darganotais rudens vakarais Rokiškyje? Pagrindinė miesto gatvė skęsta patamsyje, nauji žibintai neveikia ir neoficialiu miesto aplinkkeliu tituluojamoje Topolių gatvėje. Kai kur šviečia kas antras ar trečias žibintas, o ir tie išjungiami nė nesulaukus vidurnakčio.

Vaizdai neryškūs
Ankstų praėjusio šeštadienio rytą Respublikos, Pramonės ir Strazdelio gatvių sankryžoje, pėsčiųjų perėjoje automobilis sužalojo dvi moteris. Įvykio kaltininkas iš avarijos vietos pabėgo. Šią sankryžą filmuoja vaizdo kameros: rajono visuomenė tikėjosi, jog policija, pasinaudojusi vaizdo įrašais, nesunkiai pagaus bėglį,. Deja, vaizdo įrašai rajono policijai tepadėjo: dėl per menko sankryžos apšvietimo filmuoti vaizdai neryškūs. Pareigūnai viliasi, kad pavyks vaizdo redagavimo programomis  išryškinti įrašo detales, ir bus įmanoma identifikuoti avariją sukėlusį automobilį.

Netrukus po avarijos, „Gimtojo Rokiškio“ internetinėje svetainėje pasipylė skaitytojų komentarai: kam miestui reikalinga brangi vaizdo stebėjimo įranga, jei ji nepadeda tirti nusikaltimų ir eismo įvykių?

Visas straipsnis šeštadienio „Gimtajame…“

Lina Dūdaitė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie