Neturintieji atšvaitų bei šviesą atspindinčių liemenių rajono pėstieji ir dviratininkai gali krapštyti pinigines – rajono policija budės keliuose ir baus kiekvieną, kuris pasirodys tamsoje be priemonių, saugančių gyvybę.

Rajono policija bei kelininkai išdovanojo dešimtis tūkstančių įvairiausių atšvaitų, šviesą atspindinčių liemenių, krepšelių, kuprinėlių ir prie rankinių prikabinamų žaisliukų. Nešioti juos ragino ir policininkai, ir mokytojai, ir kunigai.
Tačiau rajono žmonės šias dovanas naudoja ne pagal paskirtį: atšvaitais išdabintos pavėsinės, tvartų bei daržinių durys, netgi šunų būdos bei įvažiavimus į kiemus ženklinantys kuoliukai. O sparčiai trumpėjant dienai dviratininkai bei pėstieji toliau lieka vaiduokliais tamsiuose keliuose ir gatvėse.
„Bene dešimt metų rokiškėnus gražiuoju raginome tamsiuoju paros metu dėvėti šviesą atspindinčias priemones. Gražios kalbos neduoda rezultatų, todėl kiekvieną, kuris neturės atšvaito ar liemenės, bausime. Matyt, geriausia auklėjamoji priemonė bus smūgis per kišenę“, – įspėjo rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas Robertas Krasauskas.
Negavusieji atšvaito dovanų gali jį įsigyti bet kuriame didesniame prekybos centre. Patys pigiausi nekainuoja nė 2 Lt. Už brangesnį, įmantresnį princesės, žvėrelio formos atšvaitą ar minkštą šviečiantį žaisliuką teks pakloti 5-6 Lt.

Lina DŪDAITĖ

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie